Červen 2013

Duháček a cukrová vata (Sehun/Luhan)

13. června 2013 v 8:00 | Christine |  Povídky EXO - jednorázovkyNejmladší posedával v kantýně, hlavu položenou na desce stolu. Znuděně koukal na páru stoupající z kelímku. Otráveně si povzdechl a narovnal se. Pohled upřel na hodinky, které mu prozradily, že tu čeká už více jak dvě hodiny.
"Sehunie..." Oslovený se otočil na hlasem.
"No konečně..." A v zápětí ztuhnul. Jako by přimrznul k židli. V očích mu zajiskřilo, potlačil nával smíchu. Silně se kousnul do rtu.
"Zvláštní. Najednou jsem dostal chuť na cukrovou vatu." Sehun se nevinně pousmál a jako by nic pokrčil rameny. Naopak Luhan... Ten ho vraždil pohledem.
"Jsem rád, že se bavíš..." Sykl starší z nich naštvaně a prsty si prohrábl vlasy, které svou barvou cukrovou vatu vážně připomínaly.
"Nespletli si barvu?" Sehun popošel blíž, aby si ho lépe prohlédl. Pořád se snažil zastavit návaly smíchu.
"Taky jsem si říkal, když jsem to viděl." Luhan se mračil jako tisíc čertů, na čele se mu dělala obří vráska a oči se mu leskly.
"Vlastně to není tak zlé. Prostě připomínáš cukrovou vatu, no." Sehun už to nevydržel a hlasitě se rozesmál. Hannie na něj mrzutě koukal, pak ho praštil do ramene a rozešel se chodbou pryč.
"Luhanie, no tak..." Maknae ho doběhl a chytl za ruku.
"Není to tak zlé, jde jen o zvyk." Stáhl si ho blíž k sobě a vzápětí si všiml, že staršímu stéká po tváři slza.
"Hannie, neplakej! Je to jen barva... Moc ti to sluší." Sehun Luhana i přes protesty pevně objal a pohladil po zádech.
"Někdo nás uvidí, Sehunie..." Špitl růžovlasý, ale hlavičku dál schovával v tričku mladšího.
"O důvod víc, zmizet odsud, co ty na to?" Sehun klouzal dlaněmi po zádech staršího a tiskl ho k sobě. Hlavně neplakej.
"Musíme na trénink." Starší zavrtěl hlavou.
"Pro jednou tam prostě nepůjdeme. Chci být s tebou." Špitl mu Sehun do ouška a nenápadně se o něj otřel rty.
"Ale... Co řekneme klukům?" Luhanie povytáhl obočí a tvářil se, jako by prostě nebylo možné, aby tam nešli. Sehun jen zavrtěl hlavou, vytáhl z kapsy mobil a vytočil číslo Suha.
"Ahoj Suho, Luhanovi se udělalo zle. Ne, nic vážného, asi jen snědl něco špatného. Odvezu ho domů. Já jen, že nedorazíme na trénink. Jasně, zůstanu s ním. Dobře, tak zatím." Sehun držel dlaň na Luhanově puse, aby nemohl odporovat.
"To šlo dost dobře."
"Ale..."
"Žádné ale, je ti děsně špatně, tak se tak tvař. A jdeme šup..." Sehun čapnul Luhana za packu a táhnul ho k parkovišti.
"Nestavíme se po cestě pro něco dobrého?" Navrhnul Sehun. Posadil se do auta a zapnul si pás.
"Já doma něco udělám..."
Cestou domů oba mlčeli. Sehun se tedy snažil udržet konverzaci, ale Luhanieho jednoslabičné odpovědi mu to moc neumožňovaly.
"Půjdu něco udělat, asi máš hlad, co?" Luhan odložil tašku stranou a sundal si bundu.
"Trochu..." Přikývl Sehun a napodobil ho.
Zatímco Luhanie vařil, Sehun posedával v obýváku a listoval časopisem. Nakonec ho vůně vytáhla na nohy.
"Lulu co to děláš? Krásně to voní..." Došel až k němu a paže mu obtočil kolem pasu.
"Ty máš tu zástěru? Vypadáš v ní nádherně..." Zavrněl mu do ouška.
"Čínu a ne nevypadám..." Zavrčel Lu a mírně se odtáhnul. Sehun se škádlivě pousmál a přitiskl se ještě blíž.
"Pusu..." Špitl prosebně Sehun.
"Sehunie, přestaň se mi tu motat..." Sykl Luhan a dál se pokoušel odtáhnout.
"Nemotám se, jen chci pusu. Vlastně... Hodlám se s tebou milovat. Hned teď."
"Ale..." Hannie se snažil protestovat. Přesto ale nedokázal zabránit chvění se. Jen ta myšlenka ho dováděla k šílenství. Sehun ho k sobě otočil čelem a odhrnul mu vlásky z čela.
"Miluj se semnou Hannie, prosím." Zasténal Sehun a rty se rozechvěle dotkl těch Luhanových. Dlaněmi sklouzl po jeho zádech. Mírně se zapřel a tlačil ho směrem k lince. Chytl ho pod zadečkem a vyzvedl ho na ní. Vklínil se mu mezi nohy, dravě plenil jeho ústa. Jazykem nenasytně mapoval tu zapovězenou jeskyni.
Kousky oblečení dopadaly na zem. Hannieho tričko letělo tak nešikovně, že strhlo z linky kořenku. Ta s cinknutím dopadla na zem a její obsah se rozvířil ve vzduchu.
Sehun Hannieho mírně nadzvedl a zbavil ho i posledního kousku oblečení. Pak se vzrušeně sehnul k jeho klínu. Před očima se mu do výsky tyčila Hannieho tepající erekce.
"Sehun-shi! Prosím!" Luhan vplul prsty do Sehunových vlasů a přitlačil si ho blíž ke svému klínu. Sehun neotálel, vzal jeho erekci u kořene do ruky a škádlivě olízl špičku. Místností se rozezněl Luhanův sten. Hun se sehnul ještě níž a olízl jeho penis po celé délce, načež ho vzal do úst a začal kouřit. Prsty jemně třel Hannieho zadeček. Otíral se o vstup do jeho těla, mírně na něj tlačil. Připravoval si ho.
Když cítil, že je Hannie u konce svého odříká, odtáhl se. Luhan nesouhlasně zabručel.
"Lásko, dám ti něco lepšího..." Sehun se narovnal a Luhana dlouze políbil. Tak dlouho mu jazykem laskal ten jeho, dokud mu nedošel vzduch v plicích.
"Tak moc tě chci, celou tu dobu." Zachrčel, erekci otírajíc o jeho dírku. Hannie mu paže obtočil kolem krku a přimknul se blíž.
Zvrátil hlavu a hlasitě zasténal, když do něj Sehun pomalu pronikal.
Milovali se spolu tak, jako nikdy. Možná za to mohlo jejich dlouhé odloučení. Moc práce, která jim neumožňovala být spolu tak, jako teď.
Sehun mnul v dlani Luhanovu erekci, zatímco do něj nořil a nořil svůj penis. Slastně vzdychal a dál si ho bral, dokud se neudělal i Hannie.
S posledními přírazy se mu Hannie udělal do dlaně, kapičky ulpěly i na jeho bříšku. Sehun vztáhl ruku a dal mu ochutnat sám sebe. Pak se sehnul a vychutnal si chuť jeho úst.
"Teď je to jídlo studené." Zabručel Hannie a vidličkou dloubnul do kousku masa.
"Tak to přihřejeme. Stejně jsou tu za chvíli kluci, tak to asi stačit nebude... Něco přiděláme." Opáčil Sehun a nametl na lopatku koření, které shodili.
"Hlavně se oblékni, lásko." Pronesl Sehun škádlivě a mlsně zíral na Hannieho nahý zadeček.
----------------------
Luhan posedával v kantýně, hlavu položenou na desce stolu. Znuděně koukal na páru stoupající z kelímku. Otráveně si povzdechl a narovnal se. Pohled upřel na hodinky, které mu prozradily, že tu čeká už více jak tři hodiny.
"Nekomentuj to! Ani slovo! Prostě mlč!" Hannie se otočil za hlasem.
"T..."
"Ne!"
"Al..."
"Mlč!"
"Seh..."
"Ani slovo!"
Luhannie tedy mlčel. Skoro. Propukl v šílený smích.
"Co je cukrová vata proti duze? Nebo možná... lízátku?!"
Sehun vraždil staršího pohledem. Naštvaně trhnul rameny a chodbou mířil pryč. Tohle si někdo vypije!