Březen 2013

Orochi 24.03.2013

30. března 2013 v 15:52 | Christine |  Články na blogu
Minulou neděli jsem byla na koncertě Orochi. A páni, to stálo za to. Nejen že jsem poznala spoustu super osůbek, ale samotní Orochi mě vážně dostali. Jinak nedoporučuji koncerty v neděli večer, když druhý den v deset píšete závěrečku z němčiny a svs :DNarozeninová (Jonghyun/Key)

4. března 2013 v 16:34 | Christine |  Povídky SHINee Yaoi - jednorázovky

"Smyslně olízl citlivé místečko pod jeho ouškem."
"Náruživě vsál do úst jemně zarudlou bradavku."
"Špičkou jazyka přejížděl žalud."
"Svůj úd zasunul hluboko do jeho nitra."
"Sténal, třásl se, prosil o víc..."

"Keyi?!"
Oslovený nadskočil, notebook mu sjel z klína a dopadl na koberec, on ho v mžiku následoval.
"Co... Co je?" Vykoktal jako štěňátko, které bylo chyceno při dělání loužičky na koberci.
"Olízl jeho... Sténal... Špičkou jazyka..." Jonghyun se na něj docela vyděšeně zadíval. Key zbledl. Byl chycen při činu. A teď to Jonghyun všem řekne a oni si z něj budou dělat legraci a a a...
"Ono to tam nějak prostě se to tam... Ono se to... Samo se to..." Koktal Key. Byl bledší než ta bílá zeď za ním a celý se třásl.
"Nenapadlo mě, že bys zrovna ty četl yaoi..." Poznamenal Jonghyun a pomohl Keyovi na nohy. Key okamžitě zavrtěl hlavou.
"Já to nečetl. Říkám, že se to tam samo prostě objevilo. Nemůžu za to!" Vyjekl a upřel pohled na smějícího se mladíka.
"Oni se tyhle věci hrozně rády samy ukazují, že?" Zasmál se Jonghyun.
"Si zlej, prostě jsem se jen díval na přání k narozeninám od fanynek a mezi tím bylo i pár povídek. Prostě jsem se do toho začetl. Vůbec nic na tom není. Takže si klidně jdi a řekni to klukům, ať se taky pobaví!" Prskal Key naštvaně zatímco mířil do kuchyně. Jonghyun šel kousek za ním.
"Proč bych to měl říkat klukům?" Jonghyun se opřel o linku a sledoval Keye, který právě vyndal plastovou misku a položil jí na pult. Pak popošel k Jonghyunovi a sáhl za něj pro pár banánů a jablek.
"Proč? Abyste si ze mně mohli dělat srandu a rýt do mně..." Sykl Key a na staršího chlapce se ani nepodíval.
"Víš, jak často to čte Taemin? Asi má pocit, že musí přelouskat všechno, co fanynky vyplodí a bohužel nebo bohudík se to yaoi jen hemží." Ušklíbl se Jonghyun. Key vytřeštil oči a zmateně se na něj podíval.
"Takže..." Oddechl si.
"Já už jsem myslel, že... Áuuu!" Keyův křik se roznesl celým domem. Jonghyun k němu přiskočil a starostlivě se na něj podíval. Spíše tedy na říznutí, které si způsobil.
"To by člověk nevěřil, jak moc si levý." Vysmál se starší chlapec Keyovi.
"Za to může ten nůž." Opáčil dotčeně světlovlásek.
"S podivem je, že ty jsi ve všem absolutně nevinně, viď?" Rýpnul si Jonghyun a nasměroval Keyovu ruku pod proud chladné vody. Key sykl a kousnul se do rtu.
"Jakej pár?" Zeptal se z ničeho nic Jonghyun a zvědavě se na Keye zadíval.
"Cože?"
"Na jaký pár ta povídka byla?" Zopakoval svojí otázku Jong srozumitelněji.
"Ehm... Já... A..." Key odvrátil hlavu stranou. Hyun se rozesmál.
"Nic zvláštního, patříme mezi nejoblíbenější pár." Pokrčil rameny starší chlapec a Key se rozkašlal.
"Jak, jak o tom můžeš takhle mluvit?" Zasýpal mladší.
"Jsou to jen povídky." Opáčil s klidem Jonghyun a pousmál se. Key zrudnul až po kořínky vlasů.
"Co kdybych ti zalepil tu ránu a pak ti konečně ukázal, co pro tebe mám?" Navrhnul starší zvědav jak Key bude reagovat, až uvidí, co mu chce dát.
"Ty pro mě něco máš? Myslel jsem, že to necháme až na neděli, kdy se vrací kluci." Namítl Key překvapeně.
"Tak pokud chceš čekat až do neděle..." Pokrčil rameny Jong a než stihl něco dodat Key si stoupl přímo před něj a prudce zavrtěl hlavou.
"Hned! Prosím!"
"Prosíš skoro stejně jako v té povídce." Odpověděl škádlivě Jong a Key znovu nabral barvu zralé jahůdky.
"Pojď prosím tě nebo mi tu zkolabuješ." Zavrtěl Jong hlavou, chytl mladšího chlapce za ruku a vedl ho k němu do pokoje, kde mu přichystal menší narozeninové překvapení. Když vešli Key zůstal ohromeně stát uprostřed dveří.
"Jonghyune?! To si udělal ty?" Key se rozhlížel kolem sebe, z té nádhery se mu rozcházely oči. Nasucho polknul. Celým pokojem se vznášely barevné balónky a konfety, na stole stál velký jahodový dort a na posteli...
"Áááá, ten je sladký!" Key skoro zakopl, jak se hnal vstříc velkému plyšovému medvědovi, který zabíral celou jeho postel.
"Víš, co mi to dalo práce dotáhnout ho až sem..." Zasmál se Jonghyun a přivřel dveře.

.................

Oba chlapci seděli v obýváku na pohovce. Key byl přitulený k medvědovi a láskyplně ho objímal. Jong po očku sledoval jeho a po očku děj filmu, který právě běžel v televizi. Když se na obrazovce objevila reklama na prací prášek, natáhl se po ovladači a vypnul zvuk.
"O čem vlastně byla ta povídka, kterou si četl?" Vypadlo z ničeho nic z Jonga. Key ho chvíli pozoroval, přemítal co odpovědět. Nakonec uhnul pohledem a tiše pověděl:
"My dva jsme spolu nějakou dobu chodili. Já se zrovna vracel z nahrávání a ty si mi k narozeninám připravil romantickou večeři. Pak jsme si dali horkou vanu plnou bublinek a až do rána se milovali." Vysypal ze sebe Key na jeden nádech a pak málem omdlel.
"To nezní tak špatně." Podotknul Jong a nevinně se usmál.
"Cože?" Vřískl Key.
"Mluvil jsem o té večeři. Co si dáme? V mrazáku je pizza..." S těmito slovy se Hyun zvedl a rozešel se do kuchyně. Za chvíli se bytem nesla příjemná vůně.
"Páni ta je dobrá." Pípl Key s plnou pusou. Jong přikývl na souhlas.
"Máš tu kousek..." Jong se nahnul ke Keyovi a z koutku úst mu setřel kousek kečupu. Přitom se mu zadíval do očí a něžně se pousmál. Keyovi poskočilo srdce a následně vynechalo pár úderů. Poprvé si všiml, že má Jong rozkošné dolíčky a oči jako dvě skleněnky.
"P... půjdu si dát sprchu!" Vypískl Key a než se Jong nadál bylo slyšet z koupelny tekoucí vodu. Jong chvíli posedával na pohovce, nakonec mu to nedalo, zvedl se a rozešel se do koupelny. Chtěl jen Keye trochu poškádlit a připomenout mu co se dělo v té povídce, kterou předtím četl.
Jonghyun si sundal tričko a jen v kalhotách vlezl Keyovi do sprchy. Ovinul mu paže kolem nahého pasu a přitiskl se blíž. Key se šíleně lekl, cuknul sebou a kdyby ho Jong nedržel, už by se nejspíš válel s rozbitou hlavou na podlaze.
"Co blázníš? Vypadni!" Sykl Key a dlaněmi si zakryl rozkrok.
"Jen jsem tě chtěl trochu poškádlit." Odpověděl starší nevinně. Pohled mu sklouznul na Keyovy narůžovělé tváře, napuchlé rtíky a dlaně stydlivě se tisknoucí k rozkroku.Key si všiml jeho pohledu a zrudnul ještě víc.
"Nedívej se tak na mě."
"Jak?"
"Jako bys mě chtěl sníst."
Jong se pousmál a lehce přikývl. Natáhl ruku a konečky prstů se jemně dotknul tváře mladšího chlapce. Oběma projela zvláštní vlna vzrušení.
"Jak, že to bylo v té povídce?"
"Chytl si mě za ruku, prudce sis mě přitáhl k sobě a... Políbil mě." Šeptl Key přes stékající kapky vody. Jong se mu zadíval do očí a pak... Prsty obtočil kolem Keyova zápěstí, lehce škubl a než si uvědomili, co dělají, jejich rty se vzájemně začaly laskat. Jemně se o sebe třely, vychutnávaly si tu sladkou měkkost.
"Jonghyune?" Key zalapal po dechu a bezbranně obtočil ruce kolem Jongova krku.
"M... můžu tě políbit znovu?" Jong nepoznával sám sebe. Ale za ten opojný pocit mu to stálo.
"Myslím, že podle té povídky bys asi měl." Vydechl Key, sám se nahnul kupředu a vplul jazykem do Jonghyunových úst.
Jong se přitiskl blíž k mladšímu chlapci, prsty jedné ruky mu vjel do vlasů, druhou mu přejel po zádech. Jemně přitlačil nehty, což zapříčinilo Keyovo potlačované zasténání. Mladší se znenadání svojí rostoucí erekcí otřel o Jonghyunovo stehno.
"Keyi..." Vydechl Jong do úst svého kolegy a jemně ho přitiskl na chladné dlaždičky za ním. Pomalu opustil jeho ústa a zaměřil se na hruď. Polaskal ztvrdlou bradavku, jazykem obkroužil pupík a pak se přesunul k jeho rozkroku. Nejdřív se jeho penisu jen letmo dotknul, pak ho vzal do ruky a několikrát zapumpoval nahoru a dolů až ke kořenu.
Key hlasitě zasténal a ruce pevně sevřel v pěst. Jong se pousmál a jazykem polaskal obnažený žalud. Jazykem zajel do malé štěrbinky na vrcholu, přitom si pohrával s jeho varlaty. Key se zmítal jako ryba na suchu a ztěžka oddechoval. Jong vzal jeho úd do úst hned několikrát úplně celý. Když však viděl, že se Key během pár okamžiků udělá, nechal toho. Zvedl se a zahleděl se do nesouhlasně vyhlížející tváře mladšího chlapce.
"Pamatuješ, jak to pokračovalo dál?"
Key mlčky přikývl, natáhl ruce a chvíli se pral s Jonghyunovými kalhoty. Když se mu konečně podařilo staršího chlapce svléknout, obě nahá těla se k sobě přitiskla a láskyplně se o sebe začala třít.
Jong Keye jemně chytl za ruku a otočil ho zády k sobě. Key se opřel o dlaždičky a odhrnul si mokré vlasy, kterému padaly do očí. Jong ho nejprve líbal na šíji, pak ho laskal na zádech a přitom ho hladil po nahém zadečku. Jednou dlaní sjel až ke stehnu a přinutil Keye lehce zvednout pokrčenou nohu. Mladší mu vyhověl. Jong mu jednou rukou přidržoval nohu a druhou sjížděl po své vlastní erekci. Pak se ke Keyovi přitiskl. Nejdřív svým penisem přejížděl mezi jeho půlkami. Key tiše sténal a vycházel mu vstříc. Netrvalo dlouho a touha smísená se zvědavostí je popohnala dál. Jong jemně přitlačil a špička jeho penisu si našla cestu do Keyova těla. Mladší vzrušeně zavyl.
Key se pohnul proti Jonghyunovi a sám se napíchl na jeho erekci. Oba slastně vydechli. Jong slabě přirazil. Ovšem každý další příraz nabíral na rychlosti a hloubce. Key se svíjel, sotva se držel na nohách. Jong ho přidržoval, zatímco nořil svůj penis do těla mladšího a dlaní mu laskal ztopořenou chloubu.
"Jongu!" Vydechl Key, který se prohnul jako luk a s hlasitým sténáním se mu udělal do dlaně. Stáhnul snad všechny svaly, které v těle měl. Obemknul Jongův vnořený penis ještě o něco víc. Trvalo sotva pár sekund, než jeho nitro zaplavila vlna Jonghyunovy rozkoše.

...............

Oba chlapci leželi na posteli. Nazí. Unavení. Spokojení. Vzájemně si v objetí.
"Co kdybychom si další povídku přečetli společně?" Špitl Key a ukryl svojí rudnoucí tvář do Jongovy hrudě. Jonghyun ho pohladil po mokrých vlasech, dlaní sjel na nahá záda.
"Myslím, že to vůbec není špatný nápad."