Leden 2013

SHINee "členové"

12. ledna 2013 v 20:41 | Christine

Onew

Pravé jméno: Lee Jin Ki (이진기)
Přezdívky: dubu Onew, Chicken, Leader Onew
Pozice: Leader, vedlejší zpěv, textař
Datum narození: 14.12.1989
Místo narození: Gwangmyeong, Jižní Korea
Vzdělání: Univerzita Chungwoon
Dovednosti: Umí napodobit zvuk kachny
Odkazy:
twitter.com/skehehda...
Popis:

Onew (온유)vlastním jménem Lee Jin Ki (Hangul: 이진기, Hanja: 李珍基) se narodil 14. prosince 1989 ve městě Gwangmyeong, součást Gyeonggi-do. Je jihokorejským idolem, zpěvákem, tanečníkem, hercem, textařem, moderátorem a modelem. Je leaderem a vedlejším vokálem ve skupině SHINee.
Byl objeven v roce 2006 na SM Academy casting. Je znám taky jako: Dubu Onew, Chicken, Leader Onew.

Herectví
Začal hrát v roce 2010, debut měl v muzikálu Hyeongjeneun Yonggamhaetda (형제는 용감했다, "Bratři, kteří byli stateční") a hrál po boku zpěváka Lee Ji-hoona. Pak si zahrál v Rock of Ages, kde měl vedlejší roli, Drewa.
Také ukázal jeho herecké výkony v televizi, kde dostával malé role, například nešikovného doktora v dramatu Dr. Champ (přišel až na konci poslední epizody). Taky měl menší roli v dramatu Athena: Goddess of War a v Oh My God x2.

Televizní show
Onew se stal moderátorem ve dvou show - na KBS Yahaengsung a na MBC Show! Music Core. Také byl obsažen na SBS Show Dalgona, ale show po několika měsících vysílání skončila.

Zajímavosti
- V druhém ročníku na střední byl druhý nejlepší ve své třídě
- V červnu 2009 během finále show Music Bank omdlel po tom co ho praštil osvětlovač. Poté znovu omdlel v čekací místnosti a byl odvezen do nemocnice.
- V únoru 2012 se nemohl zůčastnit Music Banku v Paříži, kvůli svému zranění

Jonghyun

Pravé jméno: Kim Jong Hyun (김종현)
Přezdívky: Bling Bling Jonghyun, Dino, Jjong
Pozice: Hlavní zpěv, textař
Datum narození: 8.4.1990
Místo narození: Seoul, Jižní Korea
Dovednosti: Hraje na kytaru
Odkazy:
twitter.com/realjong...
Popis:

Jonghyun neboli Kim Jong Hyun (Hangul: 김종현, Hanja: 金鐘鉉) se narodil 8. dubna 1990 v Seoulu. Je jihokorejským zpěvákem, textařem, tanečníkem, modelem a rádiovým moderátorem. Je členem SHINee a zastává pozici hlavního vokalisty. Taky patří to podskupiny SM The Ballad, která je rovněž pod SM Entertaiment.
Byl objeven v roce 2005 na SM Casting System. Jeho přezdívky jsou: Bling Bling Jonghyun, Dino, Jjong. V listopadu 2009 onemocněl prasečí chřipkou.

SM The Ballad
V listopadu 2012 SM Entertaiment prozradil, že Jonghyun, společně s Jayem z TRAX, Kyuhyunem ze Super Junior a s nováčkem Jino založí skupinu SM The Ballad, která je pod jejich křídly. Skupina se zaměřuje spíše na balady než na pop a R&B. 28. listopadu 2012 měli debut na SBS Inkigayo s hlavní písní Miss You a Hot Times. 29. listopadu 2012 vydali jejich debutové album Miss You.

Skládání písní
Jonghyun napsal texty k písním, které jsou obsaženy ve třech SHINee albech. Například 'Juliette' v druhém mini albu, 'Obsession' a 'Up&Down' v druhém albu Lucifer.
Ve čtvrtém mini albu 'Sherlock' napsal dvě písně: 'Honesty' a 'Alarm Clock'. Píseň 'Honesty' byla napsána jako poděkování svým fanouškům, kteří je až dodnes podporovali. 'Alarm Clock', kterou napsal společně s Minhem je o přání probudit se ze zlého snu.

Zajímavosti
- 6. listopadu 2009 vystupovali SHINee v KBS Music Banku s písní Ring Ding Dong, ale místo Jonghyuna tam byl Yesung ze Super Junior, který ho zastupoval, když se tehdy léčil ze chřipky.
- 15. listopadu 2010 chyběl na 20. výročí SBS, kde SHINee samozřejmě vystupovali. SM Entertaiment prozradilo, že Jonghyun má bolesti v nohou. Taky dodalo, že by chtěli, aby se Jonghyun nenamáhal při tanečních vystoupení. Výsledkem bylo, že byl pár měsíců neschopný tančit po boku svých členů.
- 20. října 2010 Jonghyun a herečka Shin Se-kyung byli přistiženi při jejich schůzce. Jejich agentury tento vztah potvrdili 26. října 2010. Po devíti měsících (červen 2011) se Shin Se-kyung a Jonghyun rozešli.

Key

Pravé jméno: Kim Ki Bum (김기범)
Přezdívky: Almighty Key, Kibummie
Pozice: Vedlejší rap, zpěvák a tanečník
Datum narození: 23.9.1991
Místo narození: Daegu, Jižní Korea
Popis:
Key (키), celým jménem Kim Ki Bum (Hangul: 김기범, Hanja:金基范). Narodil se 23. září 1991 v Daegu. Je jihokorejským zpěvákem, raperem, tanečníkem, hercem, rádiovým moderátorem, MC a modelem. Ve skupině je vedlejším raperem, zpěvákem a tanečníkem. Byl objeven v roce 2005 na SM National Tour Audition Casting. Jeho přezdívka je: Almighty Key (Všehomoucí Key).

Herectví
Debut měl v roce 2011 když hrál společně s Taeminem v Moon Night 90 jako Lee Hyun Do.
24. října 2012 bylo oznámeno, že Key bude součástí muzikálu Catch Me If You Can. Produkce začne 14.prosince 2012 a bude pokračovat až do 9. února 2013 v operním domě v Seongnam Arts Center. Bude vystupovat společně s Kyuhyunem, Danou, Sunny a a Dongwoonem z B2ST.
V roce 2012 měl menší roli v dramatu Salamander Guru and The Shadows.

Televizní show
Key vystupoval jako host v show Idol Maknae Rebellion společně s Taeminem, Onewem a Jonghyunem ve dvou epizodách. Taky byl součástí Raising Idol, znamý spíše jako Keydol (podle svých fanoušků).

Zajímavosti
- Od narození byl vychován jeho babičkou, protože jeho matka byla těžce nemocná potom co mu dala život a jeho otec byl velmi zaneprázdněný prací, takže se o něho nemohl starat.
- Je také znám jako člen s nejvíci telefoními čísly na různé celebrity a taky se pohybuje blízko 91'line = jako je například Nicole z KARA, Jinwoon z 2AM, Jaejin z FT Island, Dongwoon z B2ST, Mir z MBLAQ, Woohyun z Infinite, Nana z After School, Min z Miss A a taky jeho kolega Choi Minho.

Minho

Pravé jméno: Choi Min Ho (최민호)
Přezdívky: Flaming Charisma Minho, Frog Prince Minho
Pozice: Hlavní rap, vedlejší zpěv
Datum narození: 9.12.1990
Místo narození: Incheon, Jižní Korea
Vzdělání: Univerzita Konkuk
Popis:
Minho (민호), vlastním jménem Choi Min ho (Hangul: 최민호 , Hanja:崔珉豪)se narodil 9. prosince 1990 v Incheonu. Je jihokorejským zpěvákem, tanečníkem, hercem, textařem, moderátorem a modelem. V SHINee zaujímá pozici hlavního rapu, vedlejšího vokálu. Byl objeven v roce 2006 na SM Castiing System. Jeho přezdívky jsou: Flaming Charisma Minho, Frog Prince Minho.

Herectví
Jako herec debutovat 20. listopadu 2012 na KBS2 v drama speciálu 'Pianist' s herečkou Han Ji-hye.
7. prosince 2012 bylo oznámeno, že bude Minho vystupovat v komedii 'Salamander Guru and The Shadows', která se vysílala nazačátku roku 2012. Minho se ujal role Min-hyuka, geniálního hackera a po boku měl Im Won-heeho a Oh Dal-sooa. Salamander Guru and The Shadows byl na SBS první sitcom za celých 5let a byl vysílán v lednu 2012.

26. dubna 2012 bylo rozhodnuto, že Minho bude hrát hlavní roli společně se Sulli z f(x) a Lee Hyun-wooem v 'To To Beautiful You' což je korejská verze 'Hana Kimi'. Vysílat se začalo 15. srpna na SBS. Minho hrál postavu Kang Tae-joona, skokana do výšky, který se po zranění vzdal svého snu. Aby se dobře připravil na roli ja Tae-joon, dostal profesionální trénink od trenéra Kim Tae-younga, bývalého atletika ve skoku do výšky a trénoval tak měsíc a půl. Momentálně je jeho rekord na 175 cm.

Zajímavosti
- V březnu 2010 byl zraněn při natáčení Dream Team Season 2. Místo něj ho zastoupil Taemin. V srpnu 2012 se konečně uzdravil a vrátil se zpět a mohl pokračovat se skupinou při propagování druhého alba Lucifer.
- Jeho otec, Choi Yun-Gyeom, je v Jižní Koreji známý jako fotbalový rozhodčí.
- Má staršího bratra - Choi Minseok.

Taemin


Pravé jméno: Lee Tae Min (이태민)
Přezdívky: Maknae (nejmladší), Dancing machine, Taeminnie.
Pozice: Hlavní tanečník, zpěvák
Datum narození: 18.7.1993
Místo narození: Seoul, Jižní Korea
Vzdělání: Nejdříve Chung Dam High School, poté Seoul Arts High School
Dovednosti: Hraje na kytaru a piano
Záliby: Tanec
Popis:
Taemin (태민), vlastním jménem Lee Tae Min (Hangul:이태민, Hanja: 李泰民) se narodil 18. července 1993 v Seoulu. Je jihokorejským zpěvákem, textařem, tanečníkem, modelem a rádiovým moderátorem. V SHINee zastává pozici hlavního tanečníka. Byl objeven v roce 2005 na SM Open Weekend Audition Casting. Jeho přezdívky jsou: Maknae (nejmladší), Dancing machine, Taeminnie.

Herectví
Jako herec debutoval v sitcomu Taehee-Hyegyo-Jihyun! jako Lee Junsu. Poté si zahrál Kim Sung Jaeho v Moon Night jako jeho kolega Key.
Také měl menší role v dramatech nebo v sitcomech jako jsou Athena, High Kick! 3, Salamander Guru and The Shadows.

Dabování
V prosinci 2011, daboval korejský animovaný film The Outback, konkrétně hlavní postavu Johnyho, bílou koalu, která se změní v hrdinu. Daboval společně se Sunny členkou Girls' Generation.

Televizní show
Taemin se se svými kolegy Keyem, Jonghyunem a Onewem objevil v show Idol Maknae Rebellion.
V lednu 2012 přidali Taemina do Immortal Song 2. Zazpíval hodně písní, například: "At Least Once", "Goodbye City", "I Don't Know", "Terminal Mapo", "Wrongful Meeting (ft. f(x)'s Amber)", "When April Goes By", "Night Train", "Be Strong, Geumsoon-ah" and "Ecstatic Confession".

Zajímavosti
- V roce 2007 studoval v Pekingu čínštinu.
- V březnu 2011 změnil školu na Seoul Arts High School (dříve chodil na Chung Dam High School) a odmaturoval v březnu 2012, ale nemohl se zúčastnit oslavy, kvůli aktivitám v SHINee.

SHINee "alba"

12. ledna 2013 v 20:19 | Christine
Diskografie - klikni na notičku a poslechni si song

Replay (22.5.2008)
Jazyk: Korejština
01. Noona, You're so Pretty (Replay) Music video
02. In My Room
03. Real
04. Love Should Go On
05. Noona, You're so Pretty (Replay)

The SHINee World (1.9.2008)
Jazyk: Korejština
01. The SHINee World
02. Love's Way
03. Love Like Oxygen (Music Video)
04. Romantic
05. One For Me
06. Graze
07. Last Gift
08. Best Place
09. Y Si Fuera Ella
10. Four Seasons


AMIGO 31.10.2008
Jazyk:
Kórejčina
01. AMIGO
02. Forever or Never
03. Love Like Oxygen
04. Stand by me (Remix by DJ Oneshot)
05. Replay
06. Romantic
07. Love' Way
08. One for me
09. Graze
10. Last Gift/In my room (Prelude)
11. Best Place
12. Y Si Fuera Ella
13. For Season
14. In my room (Remix)

Romeo (18.5.2009)
Jazyk: Korejština
01. I Like You (Talk To You)
02. Juliette (Music Video)
03. Might As Well Just Hit Me (Hit Me Baby)
04. Senorita
05. Sleep Talking (Please Don't Go)
06. Boy Meets Girls (Romeo+Juliette)

2009, Year Of Us (19.10.2009)
Jazyk: Korejština
01. Y.O.U (Year of Us)
02. Ring Ding Dong (Music Video)
03. Jo Jo
04. Get Down (feat. Luna)
05. Shinee Girl
06. The Name I Loved (feat. Kim Yeon Woo)

Lucifer (19.7.2010)
Jazyk: Korejština
01. Up & Down
02. Lucifer (Music Video)
03. Electric Heart
04. A-Yo
05. Obsession
06. Quasimodo
07. Shout Out
08. Wowowow
09. Your Name
10. Life
11. Ready or Not
12. Love Pain
13. Love Still Goes On

Hello (30.9.2010)
Jazyk: Korejština
01. Lucifer
02. Hello (Music Video)
03. One
04. Get It
05. Up & Down
06. Electric Heart
07. A-Yo
08. Obsession
09. Quasimodo
10. Shout Out
11. Wowowow
12. Your Name
13. Life
14. Ready or Not
15. Love Pain
16. Love Still Goes On

Juliette (22.6.2011)
Jazyk: Japonština
01. Replay (Kimi wa Boku no Everything)
02. Hello (japonská verze)
03. Replay (korejská ver.) (limitovaná edice)
04. Hello (korejská ver.) (limitovaná edice)Lucifer (12.10.2011)
Jazyk:
Japončina
01. Lucifer (jap. verze)
02. Love Like Oxygen (jap. verze)
03. Lucifer
04. Love Like Oxygen

The First (7.12.2011)
Jazyk: Japonština
01. Lucifer (jap. verze)
02. Amigo (jap. verze)
03. Juliette (japon. verze)
04. Better
05. To Your Heart
06. Always Love
07. Replay (You're My Everything)
08. Start
09. Love Like Oxygen (jap. verze)
10. Hello (jap. verze)
11. The Shinee World (jap. verze)
12. Seesaw
13. Stranger

Juliette (29.8.2011)
Jazyk: Japonština
01. Juliette
02. Kiss Kiss Kiss
03. Juliette (korejská verze) (limitovaná edice)
04. Kiss Kiss Kiss (Instrumental) (limitovaná edice)

Sherlock (21.3.2012)
Jazyk: Korejština
01. Sherlock (Clue+Note)
02. Clue
03. Note
04. Alarm Clock
05. The Reason
06. Stranger
07. Always At that Place (Honesty)

Jazyk: Japonština (16.5.2012)
01. Sherlock (Japonská verze)
02. Keeping Love Again

Dazzling Girl (10.10.2012)
Jazyk: Japonština
01. Dazzling Girl
02. Run With Me

1000-nen, Zutto Soba ni Ite (12.12.2012)
Jazyk: Japonština
01. 1000-nen, Zutto Soba ni Ite... ( For 1000 years, always be by my side)
02. Kimi ga Iru Sekai ( The world where you exist)

SHINee "o skupině"

12. ledna 2013 v 20:12 | Christine


SHINee (샤이니) je pětičlenná jihokorejská R&B skupina, kterou vytvořil SM Entertaiment v roce 2008.
Členové:
Onew - leader (온유)
Jonghyun (종현)
Key (키)
Minho (민호)
Taemin (태민)

Debut měli 25.května 2008 s písní Replay (누난 너무 예뻐). Poté vydali své první minialbum ''The first mini album'', kde je jejich, již zmíněná píseň Replay.
28. srpna 2008 vydali své první album ''The SHINee World'', ve které můžeme najít písničky jako jsou: Amigo, Love like oxygen a další.


Od jejich debutu již vydali 4 alba, 4 mini alba, 1 live album. SHINee vyhráli několik cen, jejich první byla ''Rookie of the Month'' neboli ''Nováček měsíce''.
Mají za sebou koncerty po celé Asii, účinkování v různých televizních show, taky jsou v Koreji velmi uznávaní z módního hlediska a zavedli (nejen) tam ''SHINee Trend'', což znamená: vyšší tenisky, úzké kalhoty a barevná trička.
V květnu 2009 se vrátili s druhým mini albem 'Romeo', kde můžeme najít píseň Juliette. Comeback se musel přesunout o něco později, protože si Onew narazil zuby. Vystupovali 5. června 2009 na Music Bank a vyhráli první místo.
Po pěti měsících vydali třetí mini album 'Year of us'.
V únoru 2010 vyhráli hlavní cenu 'BonSang' na Seoul Music Awards.
19.července 2010 vydali druhé album Lucifer a jejich 'přeobal' Hello vyšlo 4.října 2010. 26.října 2010 odstartovali jejich první turné ''SHINee World' v Tokiu.


Jejich debut v Japonsku byl uskutečněn 22. června 2011 pod EMI Music Japan s japonskou verzí Replay. The first, první japonské album, vydali 7. prosince 2011. Postupně začali vydávat další písně v japonské verzi (Juliette, Lucifer).
Po půl roce se SHINee vrátili se svým čtvrtým mini albem Sherlock. Titulní píseň Sherlock (Clue+Note) se vyšplhal na první místo v hudebním žebříčku.
V dubnu 2012, přidala EMI Music Japan na YouTube kanál, japonskou verzi Sherlock. 10. října 2012 vydali nový japonský single: Dazzling girl, která byla vybrána jako hlavní píseň pro japonský pořad ''Sukkiri'' na měsíc říjen.

Nedávno byla vydána japonskoá píseň (balada) ''1000-nen.
Sen, jenž se stal skutečností? 37. Kapitola

12. ledna 2013 v 19:46 | Christine |  Sen, jenž se stal skutečností?

20. září

Zbudili ho jemné doteky na tváři. Nejdříve se jim skoro bránil. Jeho tělo prostě odmítalo souhlasit s tím, že by se mělo vzbudit. Tak moc se mu chtělo, ale nakonec i přesto od sebe oční víčka odlepil.
"Dobré ráno spáči." zazněl mu vábivý hlásek u ucha. Blonďáček se pousmál a mírně zaklonil hlavu, protože přesně věděl, co bude následovat. Příjemný polibek na čelo, nos a konečně i na rty.
"Proč mě takhle nebudíš každé ráno?" Optal se dotčeně.
"Protože většinou to končí tak, že mi od tebe jedna přistane. A to nemluvím o tom, jaké slovní obraty z tvé strany to obnáší." Sasuke se ušklíbl a Naruto schoval svou červenající se tvář pod deku.
"To není pravda... Stalo se to snad jen jednou..." Opáčil světlovlásek.
"Jednou... Plus tři krát devět mínus sedm děleno třemi." Naruto vykouknul z pod deky a díval se na Sasukeho jako na blázna.
"Občas mám pocit, že mluvíš čínsky." Pronesl rádoby nevinně blonďáček a rozesmál se.
"Občas si to samé myslím i o tobě." Odpověděl Sasuke. Naruto nafouknul tváře a tvářil se dotčeně. Vykouzlil na obličeji něco, co mělo připomínat smutný výraz a to hodlal použít proti Sasukemu. Ten se mu, ale jen vysmál. Černovlásek se zvedl z postele a měl v plánu jít do kuchyně, aby se konečně nasnídal, ale Naruto mu obtočil prsty kolem zápěstí a stáhl ho zpátky do postele.
"Kam pak pane?" Než se Sasuke nadál Naruto na něm obkročmo seděl.
"Máme tu spolu nevyřízené účty." Zapředl blonďáček a sehnul se k Sasukemu.
"Co bys řekl na menší... Ranní rozcvičku?" Naruto šeptal Sasukemu slůvka přímo do ucha a přitom se nevinně usmíval. Stejně tak i potom, co černovláskovi přejel jazýčkem po tepně na krčku a dlaněmi mu vjel pod tričko.
"Mám snad na výběr?" Otázal se černovlásek a přitom s Naruta nespouštěl oči. Blonďáček jen zavrtěl záporně hlavou.

................

"Příště si to necháme na večer, jsem úplně vyřízenej." Naruto si povzdechl a protáhnul se. Bolestivě ho píchlo v zádech. Sasuke se na něj výhružně podíval.
"Nebyl to čistě náhodou tvůj nápad?" Černovlásek se nebezpečně mračil až Narutovi přeběhl mráz po zádech.
"Možná..." Přiznal blonďáček a dál se k tomu raději nevyjadřoval. Bylo mu jasné, že kdyby si ještě chvíli stěžoval Sasuke by s ním v noci nespal.
"Neměl tu už Kakashi být?" Zeptal se černovlásek a upřel pohled na zatahující se oblohu. Určitě bude pršet. Posledních pár dní pršelo skoro pořád. Černovlásek si vzpomněl, jak se ještě nedávno vztekaly, že je hrozné horko a z nebe ani kapka vody nespadne. Teď tomu bylo přesně naopak. Sasuke se sám pro sebe pousmál.
"Něco se blíží." Pronesl Kakashi, který se znenadání objevil za dvojicí chlapců. Oba s vyjeknutím uskočili.
"Sensei!" Prsknul Naruto a rozzlobeně se na něj zadíval.
"Gomene parto, nechtěl jsem vás vylekat. Možná..." Pronesl Kakashi a škodolibě se usmál, ačkoliv to stejně nikdo vidět nemohl.
"Co se blíží?" Zeptal se Sasuke a upřeně hleděl na šedovlasého muže. Ten jen pokrčil rameny.
"Zatím nevím, ale je to blízko." Odpověděl Kakashi a nespouštěl oči z oblohy, po které se honily tmavé načechrané mraky.
"Jistě pochopili jsme, nejspíš přijde nějaká šílená potopa světa, podle toho, jak se zatáhlo. Takže rychle vyklopte, co po nás chcete, ať to máme co nejdřív z krku." Zasyčel Naruto a hned na to mu přilétla jedna dobře mířená.
"Ííík!" Zajíkl se a chytl se za tvář.
"Kdo...? Sakura-chan? Kde si se tu vzala?" Mohlo ho napadnout, že se zrovna v tu nejlepší chvíli objeví růžovláska a zpacifikuje ho.
"Sensei?" Sakura upřela svůj pohled na Kakashiho.
"Co máme dneska v plánu?"
"Přesně na to jsem se ptal já, dokud si mě nezmlátila!" Vyjekl dotčeně Naruto. Kdyby Sakuřin pohled zabíjel nejspíš by Naruto ležel vlevo a jeho vnitřnosti vpravo. Blonďáček se oklepal a stáhl se za Sasukeho.
"Kvůli těm dešťům co v poslední době demolují Konohu máme práce až nad hlavu. Měli bychom začít v nemocnici. Voda už se dostala do přízemí, takže s tím je potřeba něco udělat. Nebo nám pacienti odplují, což by nebylo tak na škodu..." Poslední slova pronesl Kakashi dost potichu, snad aby je slyšel jen on a ušklíbl se.
"Dalším místem budou domy pod kopcem. Voda se tam sesunula i část půdy, takže všude je spousta bláta. Sice netuším, co po nás Tsunade chce, ale něco s tím udělat musíme. Znáte jí. Druhá Sakura." Pronesl opět hodně potichu, protože mu bylo jasné, že růžovláska by v klidu usměrnila i jeho o což vskutku nestál.
"Takže do práce parto." Dodal nakonec a skupinka se rozešla k nemocnici.

.............

"Kde je vůbec Sai?" Optal se Naruto. Rozhodně by nikoho neochudil o tak zajímavou činnost jako je odnášení kbelíků vody z nemocnice.
"Nemusíš se bát Naruto, že by se tomu Sai vyhnul. Pomáhá v nemocnici už od rána." Odpověděl Kakashi. Blonďáček se ušklíbl.
"Co se proti mně všichni spikli?" Povzdechl si Naruto nešťastně a v zápětí mu na nose přistála studená kapička vody.
"Vážně se to blíží?" Řekl z ničeho nic Kakashi a ponořil se více do své vesty, aby zbytečně moc nezmoknul.
"Blíží? Vždyť už prší." Zavrčel blonďáček se Sakurou současně.
"O tomhle nemluvím." Dodal Kakashi a stočil svůj pohled na Sasukeho.
"Viď Sasuke?!"
Sasuke měl stejně překvapený výraz jako ostatní kromě Kakashiho, který jako jediný evidentně věděl, o čem vůbec mluví.
I když...2012-2013

1. ledna 2013 v 22:27 | Christine |  A dokonce fotím
Netuším co jsem to vyváděla. Nebo co vyváděl můj foťák, ale tomu, co to má být se to moc nepodobá :D
Více v celém článku