Srpen 2012

Neukvapuj se! 3. kapitola

28. srpna 2012 v 20:19 | Christine |  Neukvapuj se!"Sasukéé! Jak se opovažuješ publikovat takovouhle knihu!" Rozkřikl se kdo ví kdo a přihnal se k nám do kanceláře. Zmíněnou knihu hodil Sasukemu na stůl.

"Huh?"

"Byla vyprodána hned první den! I kdybychom jí okamžitě dotiskli, zabere to více jak deset dnů! Co s tím hodláš dělat? Tohle se stalo proto, že si nežádal více výtisků už během prvního plánování!" Zakřičel neznámý. Sasukemu se rozšířily zorničky.

"Nezapomínej, že jsem žádal, aby udělali o deset tisíc více výtisků! Pak mě, ale tvůj šéf donutil počet snížit, protože se mu to zdálo příliš mnoho..! Pokud s tím máš problém, stěžuj si u něj!"

"Um.. Kibo? Někdo něco spletl?" Obrátil jsem se ke Kibovi a šeptem se zeptal.

"Slyšel jsem, že prodali více, než čekali... To je ale snad dobře ne?" Nechápal jsem a čekal na vysvětlení.

"To sice ano. Ale během doby, kdy se čeká na nové výtisky, přicházíš o peníze." Vysvětlil Kiba a pousmál se.

"Navíc, náš tým žádal o větší množství výtisků, ale odmítli to. Sasuke za to hodně bojoval, ale nakonec ho ignorovali." Vysvětloval šeptem Kiba, zatím co ti dva se mezi sebou stále hádali.

"Takže... Kdo je vlastně ten muž?" Špitl jsem a zadíval se na Sasukeho protivníka.

"On je divoký kůň vydavatelství, je to obchodn...."

"Jmenuji se Hyuuga... Neji Hyuuga" Ozvalo se zpoza našich zad.

"Takže jsi nás slyšel?" Usmál se Kiba nevinně a vrátil se ke své práci. Já se nezmohl na jediné slovo.

"Kdo si ty? Ještě jsem tě tu neviděl..." Optal se Neji a upřel na mě svůj pronikavý pohled.

"Uhm, promiňte. Já jsem Naruto Uzumaki, jsem tu nový." Vstal jsem a představil se. Němě to odkýval a beze slova odešel.

..........

"Dám to do kaslíku odchozí pošty." Špitl jsem a popadl objemnou obálku. Vyšel jsem z kanceláře a zamířil k výtahu. Dveře už se zavíraly, když se dovnitř vtěsnal Sasuke.

"Něco jsem zapomněl." Vyrazil jsem ze sebe a rychle, než se dveře opravdu zavřely, utekl.

"Mohl jsem být ještě nápadnější? Chci se vyhnout tomu, abych s ním byl o samotě! Přece jen... Tak nějak jsme spolu před deseti lety chodili... Ne! Sasuke si senou tehdy jen hrál... Aspoň jsem si to donedávna myslel. Sasuke mi nakonec řekl, že mě nesvedl, aby mě pak mohl odkopnout. Ani si už nepamatuji, jak to tenkrát bylo. Celých deset let jsem se nutil na to zapomenout."

"Jsi rychlý." Pousmál se Sai, když uviděl, že jsem se vrátil do kanceláře.

"Um.. Jen jsem si něco zapomněl." Hlesl jsem a posadil se zpět na své místo. Zadíval jsem se na kalendář.

"Už je pět dní po uzávěrce. Sakura už určitě pracuje na nové korektuře a dalších úpravách. Měl bych jí zavolat" Zvedl jsem sluchátko telefonu a vytočil číslo, které jsem měl v adresáři.

"Ano? Tady Sakura Haruno." Ozvalo se ze sluchátka.

"A zdravím. To jsem já, Naruto. Volám, jen abych zkontroloval, jak postupujete s korekturou."

"Omlouvám se, ale ještě není hotová. Zbývá ještě několik stran."

"Rozumím, času máte dost. Ale pokud jste bezradná, rád vám pomůžu."

"Uhm, děkuji."

"Pokud to dokončíš tento týden, můžeš mi to o víkendu odfaxovat."

"Dobře, budu se snažit."

"Sasuke říká, že korektura je důležitá. Dokončuje výsledný děj knihy. Stanovuje dějovou linii a zachovává odraz umělce."

...........

"Co to je?" Vyhrknul jsem, když přede mě Sasuke naskládal nejméně čtyři stohy papírů.

"Dějová linie. Ještě si jí neviděl?" Podivil se.

"Ne." Zavrtěl jsem hlavou v záporném gestu.

"Jsou to kopie všech dějových linií, které byly použity při vydávání knih během tohoto měsíce. Chci, aby sis je teď přes víkend prošel a udělal opravy. Vyzkoušej si to... U některých najdeš opravy, které jsem dělal já. Pak mi vysvětlíš, proč jsem je udělal..." Pravil klidně a chladně.

"Cože? chceš, abych to všechno přečetl?" Vyjekl jsem zděšeně.

"Říkáš snad, že to nedokážeš?"

"To ne! Budu se snažit, udělat to co nejlépe, ale.."

"To je přesně to, co bych očekával od někoho bez sebedůvěry. Dokážeš to nebo ne?"

"Co to plácáš? Samozřejmě, že to dokážu!" Vyštěkl jsem na něj dotčeně a zamračil se.

.............

"Hej Ni-chan! Ty už jdeš?" Zeptal se mě Sai, když jsme se míjeli ve dveřích výtahu. Němě jsem přikývl a sjel do přízemí. Už jsem se chystal vyjít zpoza rohu, když jsem uslyšel hlasy, které patřili Sasukemu a Nejimu. Bavili se mezi sebou a oba se smáli. Domlouvali se na společném večeru. Neji Sasukemu dokonce tykal. A když ne, oslovoval ho jménem, které měl na střední škole. Ruce jsem zatnul vzteky v pěst a prořítil se kolem nich.

"Uvidíme se v pondělí." Štěknul jsem, aniž bych se na ně podíval a odešel jsem. Zamířil jsem na metro, které mě mělo odvést domů. Konečně. Byl jsem unavený a vytočený.

...........

"Omlouváme se, ale došlo k nehodě. Souprava je přeplněnější než obvykle, buďte prosím opatrní." Hlásal rozhlas v soupravě metra.

"Promiň, ale rád bych, aby si mě přestal sledovat." Špitl jsem na adresu Sasukeho, který stál vedle mě. Doběhl mě a teď jel semnou. Díky tomu, jak bylo metro narvané, stál blizoučko vedle mě.

"Musím požádat o svolení, abych mohl jet do svého bytu?" Ušklíbl se škodolibě. Teprve teď mi došlo, že jsem už pár dní sousedi. Kdybych to věděl, nikdy bych se tam nenastěhoval.

"Proč se mi vyhýbáš?" Sehnul se ke mě a tiše mi to zašeptal do ucha. Celý jsem se rozechvěl.

"Nevím, o čem to mluvíš. Já se ti nevyhýbám." Odsekl jsem.

"Nelži mi, Je jasné, že se vyhýbáš všem situacím, kde bychom mohli být sami." Namítl.

"Jen si to namlouváš." Ušklíbl jsem se.

"Myslel jsem si to! Pořád mě miluješ..." Zašeptal. V tu chvíli metro vjelo do prudké zatáčky a kabina se smekla. Skoro jsem upadl, ale zachytily mě silné paže patřící Sasukemu. Naše těla se na sebe natiskla a já se mu hlavou opřel o hruď.

"Jsi v pořádku." Optal se překvapeně Sasuke.

"Jo..tedy ano, jsem." Přikývl jsem a odvrátil svůj pohled jinam, otočil jsem se zády a zadíval se na odraz v okně metra.

"Dívá se na mě? Proč se na mě pořád dívá? Proč to všechno dělá?"

..........

Zaklapl jsem za sebou dveře a sesul jsem se na zem studenou podlahu.

"Jsem tak vyčerpaný... Nedávno jsem se nastěhoval, ale kvůli němu.. Měl bych myslet na další stěhování... Hloupost... Půjdu se vykoupat a pak zapadnu do postele... Aspoň na chvíli na všechno zapomenu" Uvažoval jsem v duchu. Sundal jsem si boty a kabát a vydal se do obývacího pokoje. Můj pohled se ale zastavil na faxu.

"Korektura od Sakura-chan." Sundal jsem si košili, kterou jsem měl přes tričko, popadl poslané korektury a posadil se na pohovku.

"Musím je zkontrolovat a poslat jí je zpět." Diktoval jsem si.

"Je tu hodně oprav... Jak mám vědět, jestli jsou správné nebo ne." Špital jsem a červeně zaškrtával chyby, které jsem našel.

"Už vím zavolám Shikamarovi." Vytáhl jsem mobil a začal hledat jeho číslo. Po chvíli jsem se, ale zarazil. Vybavily se mi Shikamarovi slova - Všechny opravy ukazuj jako prvnímu Sasukemu!

"Opravdu už ho dneska nechci vidět. A ani zítra. Ano, fax! Přesně v tuhle chvíli se hodí." Zaradoval jsem se a směle začal odfaxovávat korektury Sasukemu. Když mi najednou zazvonil mobil.

"Haló?"

"Bydlím hned vedle! Přines tu zatracenou korekturu sem!"

"Cože? Sasuke, já...ale"

"Dobrá! Tak já si pro ní dojdu sám, jsem tam za pět vteřin!"

"Prosím přestaň! Cokoliv jen ne tohle! Přinesu ti to!" Zabručel jsem naštvaně. Seřval mě jak malé dítě. Popadl jsem dané papíry, a jak spráskaný pes vyšel z bytu rovnou k Sasukemu.

"Hned se na to podívám." Řekl mezi dveřmi a vzal si ode mě listy.

"Nespěchej... počkám ve svém bytě." Opáčil jsem.

"Ale no tak! Přestaň všechno dělat tak polovičatě!" Okřikl mě.

"Polovičatě? Kdy jsem něco dělal polovičatě?" Rudnul jsem vzteky a ruce zatínal v pěst. Vešel jsem tedy do jeho bytu a spolu s ním se usadil u stolu. Seděli jsme nad tím několik hodin a diskutovali co a jak opravit a udělat.

"Nakonec jsme tam udělali docela dost změn, ale konečně je to hotové." Popadl jsem listy, zatím co Sasuke se zvedl a šel udělat kávu. Bytem se linula příjemná vůně kofeinu.

"Dáš si kávu?" Optal se.

"Um, ne díky... půjdu a zavolám Sakuře.. Aby věděla na čem je." Postavil jsem se a zamířil ke dveřím.

"Je půl druhé ráno... Blázníš?" Podivil se.

"No jo... Tak si to ještě jednou projdu sám." Namítl jsem.

"Hej! Proč se mi neustále vyhýbáš?" Jeho hlas mě přimrazil k podlaze.

"Nevyhýbám se ti." Odsekl jsem.

"Jsi do mě zamilovaný?" Skoro jsem přestal dýchat, když se mě zeptal.

"Samozřejmě že ne! Mám přítelkyni." Zalhal jsem.

"Víš, jsi pracující dospělý, nauč se lépe lhát." Opáčil s ledovým klidem, až mi po zádech přeběhl mráz.

"Nelžu." Sykl jsem dotčeně. Ani jsem se nenadál a jeho ruka mě uvěznila u zdi.

"Tak mi to řekni do očí!" Naléhal.

"Mám přítelkyni." Hlas se mi klepal, mluvil jsem skoro neslyšně, ale dívat do očí jsem se mu vydržel. Nepomohlo to. Dlaň mi položil na tvář a sklonil se ke mě.

"Lháři." Sykl a dravě se přisál k mým rtům. Zorničky se mi překvapením rozšířily a tělo zaplavil elektrizující pocit. Strhl mě i se sebou na zem a zalehl mě svým tělem. Listy, které jsem držel, se rozsypaly na zem.

"Přestaň." Vykřikl jsem, ale on mě umlčil dalším polibkem. Dlaní mi zajel pod tričko a letmo se dotkl bradavky. Pak zvolil opačný směr a zamířil si to k mému rozkroku. Rukou se ho dotkl přes kalhoty a zlehka ho stiskl.

"Sasuke! Přestaň" Prudce jsem ho odstrčil, rychle sebral papíry válející se po zemi a vyběhl ke dveřím.

"Naruto! Počkej sakra!" Volal na mě ze země, na které seděl. Nevnímal jsem ho a ani toho, do kterého jsem uprostřed dveří vrazil. Zrazil jsem se a zůstal zírat na muže, který stál nyní naproti mě.

Neklikat

28. srpna 2012 v 20:16 | Christine |  Články na blogu

Nerada vymýšlím nadpisy...
Posledních pár dní volna a místo toho, abych všechno doháněla, jsem ještě línější, než jsem byla celé prázdniny. Jak zoufalé. Můj denní program se momentálně točí kolem spánku, fun videí a vztekání se ohledně Leeteukova odchodu na vojnu. Ale abych nekecala, dneska jsem byla nakupovat. Peněženka zaplakala a ještě plakat bude, neboť musím zacálovat FIMO hmotu a nažehlovací fólie. Jsem hrozně kreativní, líný člověk.


Ale je docela veliká pravděpodobnost, že dopíšu těch pár jednorázovek, které mám rozepsané, neboť zítra celý den nepůjde elektrika... Což znamená, že dokud se mi nevybije noťas, budu prostě psát. Zatím sem hodím další díl "Neukvapuj se!" na kterou jsem úplně zapomněla... A všimli jste se nového vzhledu? =D

Nedávno se máma nechala slyšet, že jsem cvok... A to jen proto, že se z mého pokoje ozývaly divné zvuky = smích =D

Vůbec jsem neumírala smíchy :D


Lyrics? WTF? Zkuste to zazpívat =D


Tak, když víte, ale nemůžete si vzpomenout =D

A jedna proto, že miluju tu jeho tvářičku! =D

Jen ty titulky bych brala německy, když už z ní mám maturovat :D


Sen, jenž se stal skutečností? 36. Kapitola

16. srpna 2012 v 14:53 | Christine |  Sen, jenž se stal skutečností?19. srpen

Vzduch voněl vodou, která se právě vsakovala do půdy, která vysychala několik dlouhých dní. Ačkoliv venku opět panovalo teplo, díky včerejšímu dešti se vše zdálo snesitelnější. V menší kuchyňce v domě seděli u stolu dva mladíci, jeden popíjel chladivou tekutinu ze skleničky.

"Jak si se vyspal?" Optal se starší, snad jen proto, aby řeč nestála. Atmosféra nebyla tak napjatá, jako kdysi, ale i tak by se dala krájet.

"Celkem dobře, máš tu docela pohodlný nábytek." Pronesl černovlasý a odložil poloprázdnou sklenici na stůl.

"Narutovi se to očividně zamlouvá." Ušklíbl se pobaveně blonďatý mladík a vstal od stolu.

"Naruto si ustele úplně kdekoliv." Opáčil smířeně Sasuke a pohledem zkoumal blonďáka. Chvíli mlčeli, než se Sasuke odhodlal zeptat na něco, co ho už nějakou tu dobu zajímalo.

"Víš ty co... Neuvažoval si, že se vrátíš tam, odkud si přišel?" Pronesl černovlásek, jako by nic. Deidara, který právě pod tekoucí vodou omýval nádobí, se k němu otočil.

"Vrátil bych se, kdybych měl kam." Odpověděl zmateně Deidara. Sasuke povytáhl obočí.

"Jak to myslíš? Nemyslíš, že ta smečka na tebe čeká? Asi si tě tenkrát nevybrali jen tak, nebo ano?" Ušklíbl se černovlasý.

"Půlka jich je nejspíš mrtvých, druhá půlka by mě nejspíš zabila, kdyby tohle všechno zjistila. Myslíš si, že mi to za to stojí? Co mi tady chybí oproti tomu, co jsem měl? Věř nebo ne, ale vůbec nic." Odvětil blonďák a vypnul jedním pohybem tekoucí vodu. Sasuke měl v plánu ještě něco říct, když se ve dveřích objevil Naruto. Právě včas.

"Bré ráno!" Zívl na celé kolo a pokusil se rozlepit oči od sebe. Protáhl se tak, že málem srazil sklenici z kuchyňského pultu.

"Jaj!" Vyjekl a jen taktak ji zachytil.

"Je vážně milé, že se mi snažíš zničit můj drahocenný příbytek." Zasmál se Deidara. Naruto se jen nevinně uculil.

"Nevěřil bych, jak dobře se dá vyspat na pohovce." Usmál se blonďáček a zaplul na židli vedle Sasukeho. Ten jen pokýval hlavou.

"Taky mě to překvapilo."

"Hele vy dva, nezapomínejte, kde bydlíte." Opáčil jízlivě Deidara, zbylí dva chlapci se jen rozesmáli.

........................

"Příště vás nechám pořádně zmoknout." Šklebil se Deidara, když je vyprovázel z domu.

"Je nám to jasné, že jo?" Zasmál se Naruto a střelil pohledem po Sasukem. Ten jen mlčky přikývl.

Netrvalo dlouho a oba šli vedle sebe rozlehlou Konohou. Lidé se usmívali, vděční za včerejší déšť, který alespoň trochu pročistil vzduch.

"Něco bych snědl." Pronesl z ničeho nic blonďáček. Sasuke ho zpražil pohledem.

"Vždyť si skoro vyjedl Deidarovu lednici."

"Ale to vůbec není pr...." Blonďáček to nestihl doříct. Přerušil ho hlas jejich společníka. Saie.

"Už hodinu vás hledáme, Kakashi má pro nás práci." Pověděl černovlasý. Odpovědí mu byly dva otrávené pohledy.

"O co jde?" Vyzvídal Naruto, zatímco šli všichni tři společně na smluvené místo.

"Sensei říkal něco o té včerejší bouřce. Strom spadl na nějaký dům a zničil střechu nebo něco takového." Vysvětlil Sai.

"A to tam musíme jít všichni?" Zaúpěl blonďáček.

"Nestěžuj si pořád." Ledová sprcha od Sasukeho. Naruto se k němu naklonil.

"To máš na mě, ale přeci rád nebo ne?" Špitnul tak, aby to nikdo jiný nemohl slyšet.

"Nevím o tom, že bych někdy něco podobného řekl." Bránil se Sasuke. Naruto ho dloubnul uraženě do ramene a došel Saie. Jak rád ho takhle Sasuke škádlil.

........................

"Páni! Ten strom je obrovský, skoro ten dům rozmáčkl." Naruto třeštil oči, zatímco Sakura si mastila svaly a Kakashi obcházel teritorium a studoval, co s tím.

"Naruto přestaň se tu motat a pomoz mi." Nařídila růžovláska a než stihl kdokoliv cokoliv říct, strom byl fuč.

"Sakura-chan ten trénink s Tsunade..." Blonďáček to ani nestihl doříct, protože ho Sakura skoro zabila pohledem, ještě dřív, než ho Sasuke stačil varovat.

"Vedle ve stodole jsou hřebíky a kladiva... A další věci na opravu." Pověděl Kakashi, který opět visel očima na té své perverzní knížečce. Naruto chtěl namítnout něco ve smyslu, že tentokrát se sensei ulívat nebude, ale Sasuke se Saiem ho včas zastavili.

"Sakura se taky vypařila, kam že to šla?" Šklebil se Naruto. Sasuke jen protočil oči v sloup.

"Pomoc Ino v květinářství, neříkej, že bys byl radši tam..." Ušklíbl se Sasuke. Blonďáček jen urychleně zavrtěl hlavou a rádoby svůdně se na něj usmál.

"Tohle ani nezkoušej." Sykl Sasuke a v nestřeženém okamžiku se k němu nahnul. Potom co zjistil, že se všichni nachází v úctyhodné vzdálenosti a jim nic nehrozí.

"Nerad bych ti ho tam strčil hned teď..." Pravil podmanivým hlasem černovlásek. Naruto se začervenal a s úsměvem se na něj podíval.

"Miluju tuhle tvojí perverzní část." Řekl tiše a popošel blíž, až se svým tělem otřel o to Sasukeho.

"Kdo je u tebe per..." Naruto ho nenechal doříct větu a místo toho se přisál k jeho rtům. Jemně vsál jeho spodní ret do svých úst, zlehka ho skousnul...

"Večer ti to vrátím." Syknul Sasuke a lehce se odtáhl.

"Už se nemůžu dočkat." Usmál se škádlivě Naruto.

........................

"Dalo to docela práce, co?" Hekl Sasuke, zatímco se snažil sundat si z nohou boty. Zatím jen poskakoval v chodbě na jedné noze.

"Jo, to jo..." Zívl Naruto.

"Jdeš do sprchy?" Mrknul na něj Sasuke, který pro změnu momentálně seděl na zemi a zápasil s druhou botou.

"Jen pokud půjdeš se mnou..." Odpověděl blonďáček. Nemusel to říkat dvakrát. Sasuke byl v tu ránu na nohách a tlačil svého milence směr koupelna.

........................

Kapky vody stékaly po nahých tělech a ve vířivém vějířku mizely. Sasuke si v dlaních rozetřel trochu mýdla a pak se vrhnul na Narutovy záda. Jemně roztíral voňavou tekutinu po jeho pokožce a přitom ho zlehka líbal na krk. Netrvalo dlouho a jeho dlaně se ocitly na Narutově podbříšku a pak ještě níž. Sasukeho hbité prsty obemkly Narutův tvrdnoucí penis. Tomu se z úst vydralo spokojené zasténání. V tu chvíli Sasuke neslyšel nic jiného, než symfonii Narutových stenů. Přesně tohle totiž miloval ze všeho nejvíc.
Svět mluví o K-popu!

13. srpna 2012 v 15:26 | Christine |  Články na blogu

Bohužel to není tak úžasné, jak to vypadá, ale nedá se nic dělat. Některé články akci chválí, jiné očividně nepochopily, že nešlo o klasický flashmob, který se vynoří z čista jasna, ale o plánovanou akci týkající se korejských skupin. A že se lidé nepřipojili... No popravdě kdo zná např. Bonamana nebo Sorry, Sorry? Běžně chodí tací po Václaváku a trsají na to... Tak či tak, akce to byla dokonalá a jsem si jistá, že si jí naprosto všichni užily =D Protože jinak to ani nešlo!

K-pop sraz Czech Hallyu Wave (11.8-12.8)

12. srpna 2012 v 20:26 | Christine |  Články na blogu
Kdo se dneska mezi 11-12 hodinou pohyboval na Václaváku v Praze, musel si myslet, že se tam sešla parta bláznů. Ano blázni jsme. Jsme blázni do K-popu! Velké natáčení našich transparentů, focení, zpívání a tolik pověstný FLASHMOB, který mimochodem zmínili i v dnešních televizních zprávách na Nově. Samojistě se během pár dní objeví i videa na Youtube, takže vás tím prostě bez milosti zahltím. Tenhle rok se K-pop sraz vážně povedl. První den skvělé přednášky, druhý den super vystoupení, nemluvě o spoustě nových lidí, které jsem díky tomu poznala. Takže příští rok to musí prostě proběhnout znovu s tím rozdílem, že já... Já budu zpívat, tudíž budu účinkující nebo bych si ráda vzala na krk nějakou tu přednášku =D

Snad to alespoň trošku zapůsobí na naše oblíbence a třeba se sem přeci jenom vydají. Amen!

(když se tancoval Flashmob)

Perly, fakta, klepy (K-POP)

11. srpna 2012 v 21:48 | Christine |  Články na blogu


Aneb co jsem postřehla během K-pop srazu, který byl mimochodem opravdu skvělý. Přednášky byly super, především díky Arisu, která válela. Big Bang, Block B a B2ST. Ještě uvidíme, jak se vydaří zítřek. Vážně, tohle byl první den, který jsem celý strávila ve škole a ani mě to neštvalo. K-pop!!!


Siwon ze Super Junior je zapřisáhlý křesťan a snaží se ke své víře svést pokud možno všechny členy Super Junior. Heechul, ale vzdoruje, je zarytým ateistou.
Siwon ze Super Junior si přál, a stále přeje být misionářem.
Siwon ze Super Junior má dvě data narození. Jedno pravé a druhé je den, kdy byl zapsán do matriční listiny. Ten den je skoro rok poté, co se narodil. Tudíž slaví dvoje narozeniny.


Heechul ze Super Junior vede klub s názvem Chocoballs. To je prosím klub pro lidi, kteří mají stejně jako on krevní skupinu AB a jsou stejného ražení jako on -> blázen =D
Heechul ze Super Junior hodně špatně nese urážky apod. Jednou narazil na anti blog, regnul se tam a se všemi se náležitě pohádal.
Heechul ze Super Junior zrušil twiter, když odešel v září 2011 na vojnu.
Heechul ze Super Junior vystudoval IT (informační technologie - PC)
Heechul ze Super Junior má vážně rád kočky, rád nosí kočičí ouška.
Heechul ze Super Junior prý neumí zpívat, do Super Junior se prý dostal jen díky vzhledu. Lehce zženštilém občas.
Leeteuk ze Super Junior je posedlí bílou barvou, vždycky musí mít alespoň jednu část oděvu nebo doplňků bílou.
Leeteuk ze Super Junior o sobě prohlašuje, že je anděl spadlý z nebe.
Leeteuk ze Super Junior má funclub s názvem Angel(s).
Leeteuk ze Super Junior nechtěl být leadrem, bylo mu to oznámeno, jako hotová věc. Ale on se nikdy nezvdává, takže to bez reptání vzal.
Leeteuk ze Super Junior je člověkem, který je nejvíce rozdílný v soukromí a na scéně.


Yesung ze Super Junior chtěl být hlavním tanečníkem, ale všichni víme, že je docela levej. Jediné co umí je octopus dance.
Taeyang z Big Bang se poprvé líbal ve videoklipu k písni "Ma girl". Byl z toho tak unešený, že pak volal ostatním členům BB se slovy -> "Můj první polibek! Já konečně políbil holku!"
Taeyang z Big Bang je křesťan.
Taeyang z Big Bang hraje na piáno.
TOP z Big Bang je dost chytrý člověk, ačkoliv to na první pohled moc nevypadá. Spíše to vypadá, že je věčně mimo náš reálný svět.
TOP z Big Bang rád plave, ale popravdě, viděli jste někdy TOPa hýbat se?
TOP z Big Bang neuměl tančit. Když všichni z tréninku odešli, on tam zůstal a před zrcadlem nacvičoval a trénoval.
Členové Big Bang mluví japonsky. Alespoň to o sobě říkají. Když se jednou ptal moderátor na jejich nejoblíbenější slovo, GD odpověděl "Eh?" a TOP řekl "Ách". Pak se tam mezi sebou vtipně střídali. Eh, ách, eh, ách.
Seungri z Big Bang je maknae, ale bože. To snad nemůže být pravda.
Členové Big Bang si při prvním pohledu na Daesunga mysleli, že je hrozně ošklivý. Vypadal prý jako opelichané kuře. Když se jich, ale moderátor zeptal, co si mysleli, GD vyklepaně řekl "Že určitě musí božsky zpívat". A TOP doplnil "Jo, božsky!"Skladba "Oh my friends" od skupiny Big Bang je song nazpívaný společně s PUNKOVOU skupinou No brain.
Členové Big Bang mají každý několik vlastních solo songů. Jediný TOP má pouze jeden song.
GD z Big Bang vydal vlastní song. Seungri mu po poslechnutí napsal smsku s čtyřiceti řádky plnou výtek a všeho, co podle něj udělal špatně. Prý to ale nemyslel špatně, šlo prý o pomoc z kamarádství.
Členové Big Bang chtěli nějaké volno, ale byli si jistí, že ho nedostanou, takže se sbalili a chtěli utéct, aniž by to řekli vedení YG. Než ale mohli odejít GDýmu přišla smska od YG -> "Vím, co se chystáte udělat! Nedělejte to!" Členové dva roky uvažovali nad tím, kdo je mohl prásknout, až se přišlo na to, že v tom měl prsty Seugri, neboť mu měla vyjít solo deska a on si nechtěl zavařit.
Seungri z Big Bang je mimochodem hlavní práskač.
TOP z Big Bang slavil narozeniny a Seungri nikde. TOP se ho tedy vydal hledat, našel ho, jak telefonuje. Někdo v telefonu se ho ptal, kdo slaví narozeniny. Seungri odpověděl "TOP! TOP! TOP!". Pak se otočil a spatřil TOPa, který vážně nemá rád, když mu maknae takhle říká. Jenže "hyung" z úst Seungriho neuslyšíte.
Členové Big Bang měli na svojí show připravená trička s obrázkem své podobizny. GD se hrozně rozčiloval, že fotka na jeho tričku je strašná "Nosní dírky mi zabírají celé tričko, v tom nepůjdu." Na show ho měl jen jednou a zakrýval ho vlajkou. Na další akci šel s tričkem s jiným potiskem.


TOP z Big Bang se nikdy nesvlékal, všichni čekali i na fotku, kde by neměl dlouhý rukáv. Jednou se členové BB nudili, šli do bazénu a TOPík si tam přiběhl v plavečkách. Mega kapka a otevřené drštičky byly v tu chvíli na místě.
TOP z Big Bang má zvláštní úchylku. Některé věci ho prostě neomrzí. Když mu zachutná zmrzlina, klidně jí bude jíst tak dlouho, dokud se z ní nepozvrací.
TOP z Big Bang rád používá různé hlášky. Např. "To je umění" používal pěkně dlouho a komentoval tak úplně všechno.
TOP z Big Bang se měl jmenovat Mark, podle oblíbeného kytaristy YGýho.
Členové Big Bag mají za úkol kontrolovat si smsky. Starší vždy mladšímu členovi. V jedné smsce psala jakási slečna Seungrimu, že ho chce kousnout, jeho odpověď zněla, že klidně. GDýho, který smsku kontroloval, to docela vyděsilo.
TOP z Big Bang a jeho další úchylka. Ať TOP přijede kamkoliv, první co ho zajímá je, kde mají hračkářství. Sbírá hračky stejně jako YG. Jednou byl u něj doma a ptá se ho "támhle čtvrtá zleva máš jí?" YG odpovídá, že ne. TOP se škodolibě zasměje a povídá "Taky nikdy mít nebudeš."
TOP z Big Bang se jednou nehorázně opil a zmizel. Všichni ho hledali, až ho našli v dětském koutku, jak se klouže na klouzačce.
TOP z Big Bang je pořádnej pijan. Na show chodí jen s pořádnou kocovinou, protože před show je tak nervózní, že se ožere. Dvě láhve vína je normálka.


Seungri z Big Bang jednou v show odpověděl, že nejdůležitější jsou pro něj peníze, protože bez nich by nemohl dělat hudbu. Moderátor přiznal, že tohle je první odpověď, kterou v životě slyšel.
Seungri z Big Bang sebou jednou pořádně prásknul, až musel do zákulisí, aby ho ošetřili. Pořád kričel, ať mu dají léky na bolest, že se vrátí na pódium, ale nakonec skončil v nemocnici. TOP si z toho doteď dělá srandu.
TOP z Big Bang přišel na show s bílými vlasy, protože dva dny předtím měl důležité nahrávání nebo focení a už se nestihl přebarvit na jeho typickou modrou. Stál v řadě mezi lidmi s černými vlasy a černými obleky a on sám měl rudý oblek a bílé vlasy. Prý se cítil hrozně.
Jednomu z členů Big Bang nakecali, že místo polibku na čelo má dát dívce na jevišti polibek na ústa. Ten jeden to nakonec udělal. Když se ho ptali, jak se mu to povedlo, prostě řekl "Showtime!"
Seungri z Big Bang se jednou na pódiu ohnul a vykoukli mu trenky s leopardím vzorem. GD ho zabil pohledem se slovy "Ty jsou moje!" Seungri se hájil, že to nevěděl.
Mir z MBLAQ po natáčení Hallo Baby prý několik dní šišlal jako miminko.
Mir z MBLAQ je prý nejhorší tanečník.
Jonghyun z Shinee je prý hrozný uplakánek. Nebrečí, ale když začne, stojí to za to.
Jonghyun z Shinee neumí jezdit na kole.
Jonghyun z Shinee je dinosaurus. Přezdívka "dino" nebo "papysaurus".


Key z Shinee rád a dobře vaří, alespoň to o něm všichni členové říkají. Prý to, ale říkají proto, že je do toho Key nutí.
Key z Shinee je zlostí bez sebe, když mu cizí lidé sahají na věci.
Key z Shinee je jako mamka členů ze skupiny.
Key z Shinee chodí do obchodů s cédéčkama a ptá "prodáváte Shinee? Jak se prodávají, jde to?"
Key z Shinee nemá rád mrkev, nejdůležitější je pro něj rodina.
Key z Shinee je hodně upřímný, ale ne tak, jako jiný člen skupiny, který vám řekne, že jste hezcí aniž by se na vás podíval.
Key z Shinee je perfekcionista a workoholik.
Key z Shinee rád nakupuje společně se Zhou Mi ze Super Junior.
Key z Shinee se rád fotí a nahrává se, kde je kamera je i on.
Key z Shinee umí skvěle anglicky.


Key z Shinee miluje svojí babičku a často o ní mluví, neboť ona ho skoro vychovala. Jeho rodina je vážně hodně bohatá.
Key z Shinee je známý tím, že zapichuje konektor sluchátek do melounu. V hudbě se vážně vyzná.
Taemin z Shinee často mluví sám se sebou, je tím členem, co je věčně mimo realitu.
Taemin z Shinee daboval.
Taemin z Shinee má rád Emu Watson.

Wookie diary 2.

9. srpna 2012 v 13:53 | Christine |  Wookie Diary
Báječné zjištění bylo, že Yesung se s Wookiem pár dní nebavil, protože fanynky psaly slashe o nich dvou a Yesung se prý urazil a prohlašoval, že gay není. Odnesl to chudák Wookie. Tohle jsem zjistila ten den, co jsem sepsala první díl Diary. Yesungu nepárujeme tě s Wookiem jen tak náhodou, vy se k sobě tak hezky máte. Ale to zajisté nic neznamená :D


(pravé tlačítko myši, zobrazit obrázek a tadáá!)

K-pop sraz

7. srpna 2012 v 21:31 | Christine |  Články na blogu
O víkendu se chystám na K-pop sraz, takže dneska hned po autoškole jsem letěla koupit lihovky a barvičky a pustila se s Teukie do plakátů. Ještě musím ušít odznáčky a dodělat trička. Bohužel jsme se do všeho pustili tak vehementně, že to vypadá, jako by v mém pokoji explodovalo. No od pravdy to tak daleko nebude... :DTakhle nějak to vypadalo v průběhu naší práce :DDLehce zmačkané, ale moje :D Skoro hotové :D

Teukie a její veledílo :D

Výsledek je prostě... :DD Bude to legendární, jen to dopravit na místo nás zabije :D

A já jdu uklidit ten šílenej chaos, jinak ani nebudu mít kde spát :D

Super Junior "alba/songy"

5. srpna 2012 v 19:41 | Christine
Studio Albums
2007: Don't Don
2009: Sorry, Sorry
2010: Bonamana - odkaz ke stažení celého alba (part 1, part 2, part 3)
 • part 1
 • 1. "미인아 (BONAMANA)"
  2."나쁜 여자 (Boom Boom)"
  3. "응결 (Coagulation)" (Super Junior-K.R.Y)
  4."나란 사람 (Your Eyes)" (Yesung and Kyuhyun duet)
 • part 2
 • 5."My Only Girl"
  6."사랑이 이렇게 (My All Is In You)"
  7."Shake It Up!"
  8."잠들고 싶어 (In My Dream)" (Yesung, Sungmin, Donghae, Ryeowook, Kyuhyun)
 • part 3
 • 9."봄날 (One Fine Spring Day)" (Ryeowook solo)
  10."좋은 사람 (Good Person)"
  11."Here We Go"
2011: Mr. Simple
2012: Sexy, Free & Single

Live Albums
2008: Super Show - Super Junior The 1st Asia Tour Concert Album
2009: Super Show 2 - Super Junior The 2nd Asia Tour Concert Album
2011: Super Show 3 - Super Junior The 3rd Asia Tour Concert Album

Singles

2005: "Show Me Your Love" (featuring TVXQ)
2006: "U"
Japanese Singles

2011: 美人 (Bonamana)


2011: Mr. Simple


2012: Opera


2012: Sexy, Free & Single
+ Super Junior - Spy
+ Super Junior - Outsider


+ Super Junior - Only U


Henry

5. srpna 2012 v 13:23 | Christine

Henry se narodil 11. Října 1989 v Kanadě. Henry byl jedním ze dvou nových členů Super Junior - M. Druhý nový člen byl Zhou Mi. Jeho první mateřský jazyk je angličtina, ale mluví i korejsky, mandarínskou čínštinou a kantonštinou (je rozšířena na jihu Číny).

Ve svých 6ti letech začal hrát na housle. Chodil do školy Nort Toronto Collegiate Institute do 9. třídy. V roce 2006 nastoupil k SM Entertainment v Ontariu na školu A.Y. Jackson Secondary School (Toronto, Kanada).

Poprvé se ukázal v roce 2007 v klipu Super Junior, Don't Don. Uběhlo pár měsíců a z písně se stal v Koreji hit. Se Super Junior - M debutovali s klipem "U",který předělali. Debutové album bylo "Me", a bylo nazpíváno v čínštině. Henry se k SuJu - M vrátil po roční přestávce. Jejich první mini-album s název Super Girů, které je nazpívané taky v čínštině, vydali 25.9. 2005 v Číně. V albu Super Girl Henry nehraje na housle, jak by se dalo očekávat, ale zpívá.

Zhou Mi

5. srpna 2012 v 13:22 | Christine


Zhou Mi je čínský popový zpěvák a tanečník, narozen 19. Dubna 1986. Je jeden z posledních členů Super Junior - M. Na albu "Me" se podílel tak, že napsal texty pro "Love Song", "U" a "Man In Love". V roce 2009 napsal čínské texty pro "You & Me" a "Confession". Tohle pokračuje i teď v roce 2011 na druhém albu "Perfection". Na albu "Perfection" je písnička "True Love", ke které napsal text.
Jeho rodný jazyk je mandarínská čínština, ale umí i korejsky, anglicky a kantonsky stejně jako Henry.

Ještě před tím, než se stal zpěvákem se Zhou Mi vyskytoval na čínské zábavní scéně. Hlavně v oblasti hudby a TV hostingu. Vyhrál několik hudebních a hostingových soutěží.

Do SuJu se dostal přes SM UCC Audition Star. Konkurz se konal online od 27. 3. až do června 2007.

Kyuhyun

5. srpna 2012 v 13:19 | Christine


Kibum

5. srpna 2012 v 13:16 | Christine


Kibum se narodil v roce 1987, 21. Srpna. Je považován za nadaného zpěváka, tanečníka herce, ale i modela.

V roce 2002 byl objeven talentovou agenturou a doporučili mu, aby šel na konkurz Starlight Casting System, ten pořádal konkurz pro největší zábavní společnost SM Entertainment. Brzy podepsal smlouvu s SM a stal se jejich stážistou, který chodil na výuku zpěvu, tance, herectví, atd. I když v té době bydlel v Soulu, stále se vracel do Los Angeles, aby navštívil svou rodinu.

V květnu 2010 bylo potvrzeno, že Kibum se nebude podílet na čtvrtém albu, Bonamana ani žádné další činnosti až do odvolání, protože se zaměřuje na svojí hereckou kariéru.

V roce 2010, Kibum hrál v jeho druhém filmu Jumunjin, Šlo o milostný.

Od 26. ledna do 28. března Kibum hrál v divadelní hře Nap na Baekam Hall umění v Samseong-dong, Soulu.

V říjnu 2011 hrál Kibum v historickém dramatu.

V květnu 2012 si Kibum zahrál jednu z hlavních mužských rolích ve sérii I Love Lee Tae Ri.

Doteď není jasné, jestli se Kibum vrátí do SuJu.

Film


Ryeowook

5. srpna 2012 v 13:14 | Christine


Ryeowook je třetí nejmladší člen ze všech členů skupiny, je narozen 21 června 1987. Je příležitostný herec, ale i skladatel, zpěvák a tanečník. Taky je jeden ze tří hlasově nejnadanější členů SuJu. Je prvních z korejských úmělců, který se objevil na čínských poštovních známkách.

Poprvé se objevil na CMB Youth ChinChin Festival v roce 2004 a podepsal smlouvu s SM Entertainment, poté zapůsobil na porotce svým zpěvem. Byl vyškolen ve zpěvu, tanci a herectví, ale soustředil se hlavně na zpěv.

Debutoval ve filmu Attack On The Pin-Up Boys, kde hraje poněkud výstředního víceprezidenta studentské rady. Získal velmi dobrý ohlas od kritiků a byl nominován na Best Supporting Actor a Best Comedic Perfomance na Korean Movie Adwards.
Ve filmu Attack On The Pin-Up Boys hrál sám sebe, jako všichni ostatní členové skupiny.

Dne 24. února 2012, Ryeowook absolvoval Inha univerzitu se zaměřením na divadelní a filmová studia. Ve dnech 16. a 23. června, po stopách spoluhráče Yesung a Kyuhyun, se Ryeowook připojil KBS, kde zpěváci přezpívávají staré verze skladem a vítězové jsou vybíráni ze slosování.

Film