School Love 15. Kapitola

29. září 2011 v 14:28 | Christine |  School Love

School Love 15. Kapitola


Ani si nevzpomínám, že bych na konci napsala to, co jsem tam nakonec dala :D Trochu žhavější :D Ale ne zas tak moc :DSasuke nedočkavě přecházel po pokoji sem a tam a vyhlížel ve dveřích blonďáčka. Bylo skoro sedm hodin, když se najednou konečně otevřely dveře. Naruto se ani nestačil rozhlédnout a byl přiražen ke dveřím.

"Kde ses coural?" Špitl mu Sasuke do ucha a dlaněmi mu zajel pod mikinu.

"Kde bys řekl?" Zeptal se škádlivě Naruto.

"Nezlob mě!" Namítl vzápětí Sasuke a skousnul blonďáčkovy spodní ret. Ten jen sykl bolestí.

"Proč jdeš tak pozdě?" Vyzvídal dál černovlásek.

"Trochu se to protáhlo. Byli jsme v kině, zašli jsme na kafe, projít se po městě... Vážně jsme se bavili. Sakura je skvělá holka a je s ní vážně sranda."

"Sklapni!" Namítl Sasuke prudce a dlaní mu sjel mezi nohy.

"Sasuke!" Vyhrknul blonďáček překvapeně.

"Jdeš na rande s nějakou slepicí, přijdeš pozdě a ještě tu mám poslouchat kecy o tom, jak úžasné to bylo rande?"

"Ptal ses, tak jsem ti odpověděl."

"Sklapni! Já tě chci.. Teď hned!" S těmito slovy se Sasuke přisál k Narutovým rtům. Líbal ho dravě a vášnivě, jako by na to čekal celou věčnost. Drásal jeho rty, bojoval s jeho jazykem, dobýval se na každičné místo jeho úst.

"Sasuke brzdi trochu!" Vyhrknul Naruto, když se Sasukeho ruce začaly dobývat do jeho kalhot.

"Už jsem ti řekl, že tě chci!" Pokračoval dál černovlásek a začal Narutův krk zasypávat polibky.

"Přestaň prosím!" Špitl bezbranně Naruto a pokusil se od sebe Sasukeho odstrčit.

"Slíbil jsi, že mi to vynahradíš."

"To sice jo, ale tohle... Je trochu moc Sasuke."

"Moc? Já tě miluju Naruto a chci víc. Chci tebe, každičkou část tebe."

"Sasuke! Já to ale nechci... Pusť mě!" Vykřikl Naruto a odstrčil Sasukeho od sebe. Ten se na něj jen dotčeně díval.

"Co si myslíš, že děláš? Že mě tu v podstatě znásilníš? Já to prostě nechci Sasuke, ne teď!" Vyhrknul Naruto a sesunul se na postel, dlaněmi si zakryl obličej. Bylo mu hrozně.

"To jsem udělat nechtěl Naruto a ty to víš... Chci tě a moc, ale nechci ti ublížit... Jen mi připadá, že mě..." Špital Sasuke a svezl se po chladné stěně dolů na podlahu.

"Že tě co?" Nechápal Naruto.

"Že mě prostě nemiluješ... Možná, že chceš, ale asi to nedokážeš..." Hlesl Sasuke a díval se do prázdna.

"Já tě, ale miluju! Jen na to nejsem připravenej, pochop mě." Naléhal Naruto. Po chvíli se prudce postavil a přešel k Sasukemu. Sehnul se k němu a dlaní mu polaskal onyxově černé vlasy.

"Já tě chápu Naruto, jen se nedokážu ovládat... Chci se tě dotýkat, cítit pod prsty tvojí nahou kůži..." Špital Sasuke, ale ani jednou se Narutovi nepodíval do očí. Cítil se zahanbeně. On, Uchiha Sasuke se zamiloval do kluka, zamiloval se tak moc, že se začíná chovat jako nevycválaná puberťačka. Ve dne v noci myslí na to dokonale snědé tělo, pomněnkově modré oči, šťavnaté rty, které si říkají o pořádný polibek.

"Promiň Sasuke." Hlesl blonďáček a po tváři mu stekla jedna osamělá slzička. Sasuke se na něj podíval a po rtech mu přeběhl úsměv.

"Hlupáčku, proč se omlouváš? Ty nemáš za co.." Palcem mu setřel slanou kapičku a nahnul se k němu, aby ho vzápětí políbil. Jazykem mu jemně přejel po rtech, než se pustil do jeho úst. Jazykem ochutnával každičké místečko, tu a tam mu skousnul spodní ret nebo ho polechtal na patře. Naruto se po nějaké chvíli zapojil a polibky mu vroucně oplácel.

"Nebudu na tebe spěchat, ale dej mi alespoň kousek sebe." Zašeptal Sasuke a vyhrnul Narutovi tričko. Mezi palcem a ukazováčkem mu promnul bradavku a vzápětí jí jemně skousnul zuby. Totéž udělal i s druhou a hned na to si jazykem vytvářel vlhkou cestičku k lemu Narutových kalhot.

"Sasuke?!" Vyhrknul Naruto, který se začal vzpamatovávat, ale přesto se pod Sasukeho doteky zmítal sem a tam.

"Slíbil jsem ti, že ti neublížím, tak mi věř!" Špitl Sasuke a dlaněmi začal Naruto stahovat džíny z úzkých boků. Ani se nedivil, když narazil na už tepající erekci. Chytl Narutův úd do ruky, obemkl ho a začal dlouhými tahy zpracovávat. Narutovi se z hrdla začaly drát vzrušené steny a vzdechy. Skoro se přestal ovládat, když Sasuke vzal jeho chloubu do úst. Obklopilo ho příjemné teplo a vlhko. Sasuke pár krát přirazil a nechal jeho penis zmizet ve svých ústech. Olízl špičku, na které se perlila kapička touhy. Netrvalo dlouho a Narutovy prsty se propletly do Sasukeho vlasů a blonďáček si začal udávat své tempo, pod kterým nedlouho poté vyvrcholil. Místností se rozlehl úlevný výdech a Sasukeho ústa zaplnila bílá, lekavá tekutina. Naruto se pod ním stále ještě roztřeseně prohýbal a užíval si zbytků odeznívajícího uspokojení.

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Akira tvoje ♥Sb♥ Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 12. listopadu 2011 v 22:03 | Reagovat

Jo,jo,jo! Konečně! Kyá! NaruSasu 4ever! xD   A jakýho 29.září? A poslední napsaná kapitolka? Já chu další,Christine! Um,prosím prosím ...=))

2 Christine Christine | E-mail | Web | 12. listopadu 2011 v 22:09 | Reagovat

[1]: Už jí píšu ^^ Jako vážně :D

3 Sys Sys | 15. listopadu 2011 v 22:34 | Reagovat

To je dobře jen piš!^^ Hned co jsem na tvoje povídky narazila na Tenrai a přečetla je všechny, přidávám tě do seznamu nejlepších autorů. :) Tahle kapitolovka je krásná. Žádný rychle na věc i v obyčejném dotyku je chtíč, tak proč nenapínat čtenáře. x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama