School Love 12. kapitola

8. září 2011 v 10:00 | Christine |  School Love

School Love 12. kapitolaAlabastrově zbarvené ruce se letmo dotýkali medové pokožky blonďáčka. Sasukeho prsty jemně kopírovaly rysy jeho tváře, sem tam se dotkly plných rtů. Nakonec se Sasukeho hlava bezděčně sehnula k té, která mu klidně odpočívala na hrudi. Jeho rty se zlehka otřely o ty Narutovy, jazykem obkreslil jejich linii a něžně promnul Narutův spodní ret mezi zuby.

"Sasuke?" Vydechl tiše blonďáček a jeho oční víčka se zatřepotala.

"Hm.." Zapředl Sasuke a polaskal blonďaté vlásky svého přítele. Narutovy rty se naprázdno pohnuly, ale nevyšla z nich ani hláska. Po slepu zvedl ruku a nahmatal nad sebou Sasukeho obličej. Dlaň mu položil na tvář a jemně si ho k sobě přitáhl, aby vzápětí opět spojil jejich rty. Naruto už vzdal veškerou snahu uniknout mu. Ano bylo to divné, zvláštní a jiné... Ale rozhodně nemohl říct, že by se mu to nelíbilo.

"Naruto... Nejsem zrovna nadšený, že to musím přerušit, ale už před víc jak hodinou ti vibroval telefon" Hlesl Sasuke, když odpoutal své rty od těch blonďáčkových.

"Vážně? Sasuke! Měl si mě hned vzbudit, co kdyby to bylo něco důležitého" Vyhrknul Naruto a natáhl se pro mobil. Pak se ale zase vrátil na místečko, kde byl předtím. Ležel mezi Sasukeho nohama a zády se opíral o jeho hruď.

"Nechtěl jsem tě budit. Hrozně ti to slušelo, když si spal" Špitl omluvně Sasuke a opřel se bradou o Narutovo rameno.

"A navíc, kdo by co důležitého mohl chtít v sobotu odpoledne" Dodal.

"Co ty víš?...Moment..Odpoledne? Kolik je?" Vyděsil se Naruto a zadíval se na mobil. Bylo těsně po třetí hodině.

"Sasuke... Vážně si mě měl vzbudit" Sykl Naruto, ale vzápětí už mlčel. Když se černovláskovy rty jemně přisály k jeho odhalenému krku.

"Místo stěžování by si měl zjistit, kdo se po tobě sháněl" Šeptal Sasuke mezi jednotlivými polibky.

"No jo.." Hlesl Naruto a roztřesenými prsty klikl na tlačítko ok. Vykoukla na něj nová zpráva. Zpráva od Sakury.

"Sakura?" Optal se překvapeně Sasuke, který mu koukal přes rameno.

"Ty si jí dal číslo?" Vyptával se Sasuke, skoro to vypadalo, že žárlí.

"Nedal... Musela si ho od někoho sehnat" Vyhrknul rychle Naruto, aby předešel dalšímu výslechu. Sám se totiž taky divil, kde ho Sakura sehnala. Ještě víc se, ale divil tomu, že mu vůbec píše.

"Hm.. Píše že se sejdeme v sobotu ve čtyři v knihovně.. Že je to jediný den kdy má spolu s Tenten čas... Takže se podle toho máme zařídit." Tlumočil Naruto vzkaz a přitom si pohrával se Sasukeho dlaní.

"Tuhle sobotu?" Zareagoval po chvíli Sasuke.

"No... Nejspíš asi jo" Opáčil blonďáček a odložil mobil stranou. Volnou rukou si odhrnul neposedné vlasy, které mu padaly do očí.

"V tom případě.. Jen maličkost... Dneska je sobota.. A pokud vím, říkal si, že je něco po třetí..." Špital Sasuke a hruď se mu cukavě zvedala a klesala od toho jak v sobě dusil smích.

"A co?" Zabručel nechápavě Naruto a posadil se tak, aby na něj viděl. Když však zahlédl jak se směje, ztuhnul.

"Sasuke! Sakra dneska je sobota" Vyhrknul a prudce se postavil na nohy.

"Komu, že tu říkají blesku?" Smál se Sasuke a pomalu se sápal na nohy. To zranění ho stále ještě bolelo, ale už to zdaleka nebylo tak hrozné jako první den.

"Za to stejně můžeš ty! Měl si mě vzbudit dřív" Prskal Naruto a snažil se prostrčit nohu do kalhot, což skončilo pádem na zem. Když se mu podařilo zvednou, přetáhl si přes hlavu čisté tričko. Sasuke ho jen zamyšleně hltal pohledem a ani se nesnažil protestovat.

"Sasuke!" Štěkl Naruto a stoupl si panovačně před něj. Zahleděl se mu do onyxově černých očí a ruce si dal v bok.

"Hoď sebou! Tebe se to přeci taky týká" Sykl a dělal naštvaného.

"Jsem zraněný a nezapomínej, že kvůli tobě, tak mi dej laskavě chvíli pokoj" Oplácel mu Sasuke a oba se probodávaly vražednými pohledy, který byly ovšem pouze hrané.

"Jen počkej, až se na tebe Sakura vrhne" Dobíral si ho Naruto a škodolibě se Sasukemu smál.

"Budeš mě snad bránit ne?" Vyzvídal černovlásek, který měl čím dál tím větší strach se se Sakurou setkat.

"To si ještě rozmyslím" Zasmál se Naruto a strčil si mobil do kapsy od tmavě modrých džín.

"Pomůže tohle?" Optal se Sasuke, když se k Narutovy sklonil a jemně se svými rty otřel o ty jeho. Naruto si ho nejdříve překvapeně prohlížel, ale pak jen přikývl.

"Myslím, že to pomůže" Šeptl a chytl Sasukeho za ruku.

"Ale teď už sebou hoď" Pousmál se Naruto a táhnul černovláska z pokoje.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Akira tvoje ♥Sb♥ Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 12. listopadu 2011 v 21:42 | Reagovat

Tý jo,tak upovídaný díl a děj se přesto posouvá,heh jo,myslím,že bych měla se sebou něco dělat,třeba nějaký léky na mozek nebo tak. xDD A jdu na další kapču. =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama