School Love 5. kapitola

22. července 2011 v 15:31 | Christine |  School Love

School Love 5. Kapitola


"Už si přemýšlel, jaké předměty si vybereš?" Optal se zamyšleně Naruto a pohled odtrhnul od cesty a zadíval se na Sasukeho. Ten jen dál pozoroval dlážděnou cestu ubíhající pod jejich nohama. Jen mlčky pokrčil rameny.

"Ty?" Hlesl černovlásek a konečně zvedl oči a upřel pohled na Naruta. Ten nejdříve pokrčil rameny, ale pak se měl k tomu, aby odpověděl.

"Přemýšlel jsem nad ekonomikou, seminářem mezinárodních financí a možná seminář práva a národního hospodářství..." Vyhrknul Naruto, bylo s obdivem, že si vůbec dokázal zapamatovat takovéhle názvy.

"Vážně si chceš vybrat tohle?" Divil se Sasuke. Černovlásek by se na všechno nejraději vybodl. Tahle škola ho nezajímala, nezajímaly ho ani předměty, které si měl vybrat. Ale musel to udělat, přece se to od něj čekalo. Proto zase sklonil hlavu a zadíval se na cestu, přemýšlejíc nad tím, co si vybrat.

"Měli bychom se vrátit" Oznámil Naruto čímž vytrhnul Sasukeho z přemýšlení.

"Bude půl desáté, než se vrátíme bude deset..." Komentoval Naruto svůj upřený pohled na hodinky.

"Takže se vrátíme" Dodal nakonec blonďáček a svojí chůzi nasměrovat tak, aby se dostali zpátky ke škole. Sasuke ho následoval, ale celou dobu mlčel. Byl zadumán do vlastních myšlenek nad tím, které předměty si vybere. Nešlo o to, že by je nezvládal, škola mu nedělala problémy, ale zrovna tohle zaměření předmětů ho prostě nebavilo.

"Je ti něco" Zeptal se Naruto, když byli jen kousek od vchodu do budovy školy. Sasuke se na něj zadíval a pokrčil rameny.

"Ne. Jen přemýšlím nad tím, co si vyberu za předměty..."

"A?..Na co si přišel" Optal se zvědavě Naruto.

"Na nic. Prostě nevím co si vybrat, abych to vůbec přežil." Hlesl bezradně černovlásek a opět sklopil pohled k zemi.

"Tak si vyber něco, co tě bude bavit..." Vyhrknul Naruto, ale vzápětí si uvědomil, že to pro Sasukeho vůbec nebude tak jednoduché jak to vypadá.

"Ehm.. Víš, tak jsem to nemyslel.. Měl jsem na mysli...No.." Začal blonďáček koktat a jeho tváře získaly načervenalý odstín. Sasuke se zastavil na rohu budovy a Naruto ho napodobil, ve tváři stále omluvný výraz.

"O nic nejde Naruto. Prostě si nějaké předměty vyberu, odchodím tuhle školu a pak se budu věnovat tomu, čemu budu chtít..." Vysvětlil Sasuke a vstřícně se pousmál. Naruto jen mlčky přikývl, ale z tváře mu nezmizel jeho ustaraný a omluvný výraz. Blonďáček se opřel o zeď budovy a zadíval se do země.

"Bude to těžký" Hlesl blonďáček a Sasuke přikývl.

"Bude... Ale musíme to zvládnout no ne?" Černovlásek se pousmál a přistoupil blíž k Narutovy, pravou rukou se opřel o zeď, hned vedle Narutovy hlavy.

"No tak Naruto, tenhle výraz ti nesluší." Namítl černoočko a volnou rukou chytl Naruta za bradu a donutil ho zadívat se mu do očí.

"Sa...Sasuke?!" Vykoktal Naruto šeptem a překvapeně se díval na černovláska, který se pomalu, ale jistě stále přibližoval. Když už byl jen pár milimetrů svými rty od těch Narutovych zašeptal

"Zvládneme to, SPOLU" řekl a lehce se otřel svými rty o ty jeho. Naruto sebou lehce škubnul a získal barvu zralého rajčátka. Najednou měl nutkání přisát se k těm jemným rtům, jejichž vlastníkem byl onen černovlasý kluk s porcelánovou pokožkou. Chvíli mu mlčky zíral do očí, když v tom se Sasuke kousek odtáhnul. Naruto sklopil pohled.

"Půjdeme" Hlesl nakonec Sasuke a Naruto jen vyjukaně přikývl a zamířil za ním. Celou dobu až do učebny 406 oba chlapci mlčeli. Sasuke se trochu styděl za to, co udělal, ale nemohl si pomoct a Naruto byl udiven, že se mu to líbilo. Zamyšleně dorazili do již zmíněné učebny, kde dostali list s předměty na výběr. Usadili se vedle sebe do napůl plné učebny a zamyšleně se zadívali na papír. Naruto si po chvíli vybral tři předměty a ač je to s obdivem, dobrovolně si vybral i čtvrtý. Už, už se chystal zvednou a odevzdat vyplněný papír, když si všimnul, že Sasuke si ještě nic nevybral.

"Jak si na tom?" Kouknul modroočko na Sasukeho a ten trhnul hlavou a zadíval se na něj. Pak udělal na papíře pár tahů, dole hodil podpis a vstal.

"Jo, jo..Hotovo" Pokusil se usmát černovlásek a společně s Narutem se vydal odevzdat dané dokumenty. Jak se dalo předpokládat, zaškrtnul tytéž povinné předměty, které Naruto. Řekli si přece, že to zvládnou spolu, tak se na tom bude muset zapracovat. Mlčky odevzdali papíry a vydali se ke svému pokoji.

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zukashi Uchizumaki Zukashi Uchizumaki | E-mail | Web | 30. července 2011 v 18:39 | Reagovat

Jo! Super... Hned jdu číst dál! xD

2 Akira tvoje ♥Sb♥ Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 12. listopadu 2011 v 17:59 | Reagovat

Dobré,Sasuke překvapuje. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama