School Love 1. kapitola

6. července 2011 v 20:44 | Christine |  School Love

1. Kapitola School Love

Blonďatý chlapec stál před obrovsky vypadající budovou, rozprostírající se na rozloze několika set hektarů. V ruce dřímal velký, černý kufr a na zádech se mu pohupoval malý batoh téže barvy. Z kapsy vytáhl zmačkaný, bílý papírek, na kterém zelo jen číslo "102". Zhluboka se nadechl a prošel skrze bránu. Šel dál cestou lemovanou alejí právě kvetoucích sakur. Měl pocit, že se udusí. Byl nervózní a skoro nebyl schopný udělat krok, tudíž než došel k hlavní budově, zabralo mu to dvojnásobek času, než mělo. Vstoupil hlavními dveřmi dovnitř a zastavil se u místa, které připomínalo recepci. Byla to velká, rozlehlá místnost, v které byly různé pohovky, křesla a stolečky na kterých leželi časopisy a místní noviny. V rohu místnosti byla na zdi upevněná televize, na které se promítaly fotky budovy a jejího okolí. Velkými zdobenými okny se do místnosti dostával čerstvý vzduch a paprsky zářijového slunce. Všude se to hemžilo mladými lidmi s kufry a dalšími zavazadly.

"Dobrý den" Pozdravil nervózně slečnu sedící za pultíkem. Ta zvedla oči od desek popsaných od shora až dolů.

"Dobrý. Přejete si?" Řekla zdvořile, plná nadšení.

"No, vlastně ano. Já jsem Uzumaki Naruto a chtěl bych se ubytovat. Hledám pokoj 102..." Než to blonďáček stačil doříct, strčila mu slečna do ruky jaký si papír. Naruto se na něj zkoumavě zadíval a po chvíli mu došlo, že je to plánek budovy.

"Děkuju, teď už to snad najdu.." Usmál se mile Naruto a otočil se k odchodu. Než stačil udělat několik kroků, ozvala se dotyčná znovu.

"Vítejte na Harvardu" Naruto se usmál, lehce přikývl a s plánkem v ruce se vydal hledat svůj pokoj. No ano. Ač je to nepochopitelné Naruto, který nikdy nebyl nijak úžasný student, se dostal na nejprestižnější školu. Důvodem byla závěrečná, výběrová zkouška, na které Naruto předvedl své schopnosti. Blonďáček vůbec nebyl hloupý, ba naopak. Problém byl jen v jeho lenosti. I přesto, se na Harvard dostal. Během své cesty si prohlížel různé učebny, které byly dost rozsáhlé. V několika řadách za sebou stály mahagonové dřevěné židle s malými pultíky sloužícími jako stoly. Vepředu v místnosti bylo vyvýšené místo s katedrou. Na zdi bylo upevněné velké, bílé, projektové plátno.

"Páni" Hlesl Naruto, když zahýbal za roh už asi páté chodby. V ruce svůj plánek a oči upřené na něj. Stačila chvilka nepozornosti a do někoho vrazil. Ucítil vůni kávy, která proletěla vzduchem a vylila se na černovlasého chlapce, stojícímu naproti němu.

"Sakra kam civíš?" Vyjekl černovlásek, sundávající si černý svetr prosáklý horkou kávou.

"Já, no, ehm.. Promiň" Vykoktal blonďáček a začal sbírat ze země věci, které upustil již zmiňovaný chlapec, do kterého vrazil.

"Na" S těmito slovy mu Naruto podal pár knih, nějaké tužky a prázdný kelímek. Černovlásek se na něj s úšklebkem podíval, vyškubl mu z rukou zmiňované věci a zmizel v další chodbě.

"To to začíná" Povzdechl si Naruto, popadl ze země svůj kufr a dlouhou chodbou se vydal až ke schodům, které pomalu vystoupal, aby se vydal další chodbou, vedoucí k jeho pokoji.

"To je jak bludiště" Peskoval, když se konečně dobýval do svého pokoje. Nadšeně rozevřel dveře do místnosti, kde měl trávit dalších deset měsíců. Udělal krok... A ozvala se rána. Naruto zakopl o tašku ležící těsně za dveřmi a natáhl se na zem jak dlouhý tak široký.

"Au, co to sakra.." Blonďáček se začal sbírat ze země v doprovodu různého hekání a tlumeného nadávání.

"Nekoukáš pod nohy?" Uchechtnul se černovlásek sedící na posteli v levém rohu místnosti. Naproti byla druhá postel s tmavě hnědým povlečením, protkaným zlatavou nitkou. Uprostřed místnosti tkvělo ve zdi velké okno s vikýřem, lemované též hnědými závěsy. Vedle postelí byly dva menší, noční stolky z mahagonového dřeva. Stejně tak jako psací stoly a skříně, které byly v pokoji. V místnosti se ještě nacházely jedny dveře, které jak předpokládal Naruto vedli do koupelny.

"Já?.. Já se pod nohy dívám.. To ty tu válíš tašku hned za dveřmi" Ohradil se Naruto a ze zvyku si oprášil kolena.

"Nezájem.. Ty ses natáhl ne já" Pokrčil pohrdavě rameny černovlásek a ušklíbl se.

"Fakt? No neříkej, bez tebe bych se toho nevšiml" Sykl Naruto a i se svými věcmi se přesunul k volné posteli.

"Předpokládám, že ty jsi můj spolubydlící" Oznámil svůj postřeh Naruto a poprvé za celou dobu se podíval na chlapce sedícího naproti. Okamžitě mu to došlo, když uviděl ty uhlově temné oči, ostře řezané rysy tváře a chladný výraz. To je ten, do kterého vrazil. Očividně to došlo i onomu chlapci, protože se zamračil ještě víc.

"Ty" Ukázal černovlásek na Naruta prstem.

"Já?.. Už sem se ti omluvil." Hlesl Naruto a omluvně se pousmál.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Akira tvoje ♥Sb♥ Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 22. října 2011 v 14:00 | Reagovat

To se mi líbí =),na tohle téma jsem povídku ještě nečetla,jdu si přečíst další díl. =)) (Teda,až za chvilku). =D

2 Aki Mitsuko Aki Mitsuko | Web | 4. června 2012 v 12:49 | Reagovat

Nic se nevyrovná pocitu při čtení yaoi povídek při hodině chemie :D jdu číst dál, řekla jsem si, že si přečtu všechny tvé povídky. Chalange accept *nemá šajna, jak se to píše* xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama