Naruto

28. července 2011 v 22:48 | Christine |  Naruto
Před dvanácti lety zaútočil na skrytou vesnici ninjů - Konohu (Listovou), devítiocasý liščí démon Kyuubi . Zničil téměř celou vesnici, než jej Čtvrtý Hokage , porazil. A poté zemřel. Ani Čtvrtý Hokage však nedokázal démona zabít, proto ho zapečetil do právě narozeného chlapce. Tím chlapcem byl Naruto .

Uplynulo 12 let, Naruto vyrostl. O svém prokletí nemá ani páru, což ovšem neplatí pro ostatní vesničany, kteří v něm stále vidí to monstrum, které zničilo jejich domovy a povraždilo jejich příbuzné.


Právě kvůli tomu je Naruto stále osamělý, bez přátel, bez příbuzných, bez lásky. Aby na sebe upoutal pozornost, neustále provádí všelijaké hlouposti, provokuje, koho může, ale to jeho situaci spíš přitěžuje. Navíc je totálně neschopný, na akademii jen taktak prolézá a jako jediný ze studentů už po několikáté nezvládl maturitu. Zdá se, že Naruto je od začátku ztracená existence. Jediný, kdo Naruta jakž takž bere na vědomí, je jeho učitel z Akademie - Iruka , jemuž liščí démon také zabil rodiče. Iruka však kvůli tomu necítí k Narutovi zášť, právě naopak - v mládí byl stejný jako Naruto a dívá se na chlapce jako na svého syna nebo možná mladšího bratra. Je to právě on, kdo Narutovi odhalí jeho děsivé prokletí a po drobném incidentu s jiným učitelem dokonce nechá Naruta odmaturovat - a Narutovi se konečně dostane na správnou cestu naplnit svůj obrovský sen - stát se nejmocnějším Hokagem.


To že Naruto zvládl maturitu totiž nic neznamená. Jako nováček (Genin) je zařazen do tzv. týmu 7, kde musí plnit nejrůznější mise, obvykle vysoko přesahující jeho schopnosti. Přesto Naruto všechno zvládá pod vedením senseie, kterým enní nikdo jiný než Hatake Kakashi. Muž s maskou, jenž jí nikdy nesundává. Muž, který má sharingan od Obita Uchihy, který ho zachránil..Muž jenž byl milován Rin... Muž, kterého miluju já :D


Kdybych měla popsat celý děj anime Naruto strávím nad tím rok :D

Zatím jsem shlédla devět sérií a k tomu první sérii Shippuudenu a popravdě už ani přesně nevím co se v celém anime děje. Pamatuji si takové ty záchytné a důležité body, ale zbytek se mi prostě vypařil... Tím, ale nechci říct, že anime Naruto nestojí za nic a že na něj hned zapomenete, naopak... Budete na něj myslet pořád a hlavou Vám bude vrtat spousta otázek "Proč" a "Jak"... Kdyby měl ale přesto někdo zájem, možná si najdu trochu času a dokážu všech X dílů sepsat a vykouzlit z toho "zkrácenou formu Naruta" :D


Kde shlédnout? Zde!

(Článek www.konoha.cz - doporučuji navštívit)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama